3 5 8
Gry Online - 3 5 8

3 5 8

Zasada jest jedna: wszyscy przeciwko wszystkim! Zagraj!

22 graczy online!

3 5 8

3-5-8 rozgrywa się całą talią kart, gra w nią zawsze dokładnie trzech graczy. W krajach angielskojęzycznych gra ta jest znana jako(8-5-3, 9-5-2).

Zdobywaj osiągnięcia

  • Beta tester
  • Baller
  • Pure Skill Masters #1

więcej osiągnięć »

Zobacz także...

Poker Texas Hold'em

Poker Texas Hold'em

Poker Texas Hold'em

Wysokie wygrane w zasiegu ręki! Wejdź do gry!

1545 graczy online

Mahjong

Mahjong

Mahjong

Przekonaj się, jak bardzo jesteś spostrzegawczy!

1341 graczy online

Bingo

Bingo

Bingo

Czujne oko i niezły refleks? Wygrywaj w Bingo!

396 graczy online

Jak rozpocząć grę?

  • Kliknij przycisk Zagraj w grę powyżej lub wybierz pokój z listy poniżej, w którym chciałbyś zagrać. Gra otworzy się w nowym oknie.

Zasady gry w 60 sekund

Zasady gry w 60 sekund

3-5-8 to gra dla 3 osób, zbliżona zasadami do brydża czy tysiąca, rozgrywana pełną talią, składającą się z 52 kart, od asa do dwójki. Gra rozgrywana jest w określonej ilości rozdań, tzn. po 6 dla każdego z graczy.

Na podstawie pierwszych sześciu rozdanych kart, rozgrywający wybiera rodzaj rozgrywki (atut, bez atu, minimum lew). W tym momencie następuje również ewentualna wymiana kart. Rozgrywający odsłania karty z musika i odrzuca na stół cztery zakryte zbędne karty i rozpoczyna rozgrywkę, polegającą na zbieraniu określonej liczby lew. Gracze mają obowiązek dorzucania kart w kolorze wyjścia, nie mają jednak obowiązku przebijania kartą starszą. Nie ma również obowiązku przebijania kartą atutową w momencie braku kart w kolorze wyjściowym. Chyba, ze w ustawieniach stolika zaznaczymy opcję przebijania atu. Starszeństwo kart od asa do dwójki. Zasady gry zostały szerzej opisane w naszym "Poradniku do gier"

Więcej: 3-5-8 zasady