misi4sty  
Status związku: wolny(a)
Interesują mnie: kobiety
Szukam: randki, rozrywki
Rejestracja: 2013-03-14
Punkty0Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 200

Tutaj będzie mój blog ;)2013-03-14

O miażdżącej przewadze e-papierosów nad tradycyjnymi, w wielu podstawowych kwestiach, nie trzeba przekonywać już prawdopodobnie nikogo.

Dlaczego wybrać e-papierosy?

Na pierwszym miejscu zadecydowałem postawić argument - moim zdaniem - najistotniejszy dla mnóstwa kobiet, także palących, jak i towarzyszących palącym panom. Koniec z nieprzyjemnym zapachem i słabym wyglądem! E-papierosy nie generują nieprzyjemnego zapachu, dzięki czemu znika kwestia capiących ciuchów, uporczywego zapachu w samochodzie, czy odoru, jaki tworzy się w miejscu, w jakim palisz. Co więcej używanie elektronicznych papierosów nie jest związane z dostarczaniem trujących substancji, które niszczą Twoją cerę i włosy.

Nigdy nie jest za późno, aby zacząć troszczyć się o zdrowie. Tradycyjne papierosy zawierają około 4000 trujących substancji, w tym mnóstwo czynników rakotwórczych. Palenie natęża ryzyko pojawienia wielu poważnych chorób. Tymczasem e-papierosy opierają się zwłaszcza na glikolu propylenowym, który stanowczo nietrujący.

E-palenie jest przyjazne dla Twojej rodziny. Używając klasycznych papierosów w towarzystwie przyjaciół, zmuszałeś ich do biernego palenia. Korzystając z elektronicznych papierosów, które wytwarzają bezwonny i wolny od szkodliwych substancji dymek, stajesz się przyjazny dla otoczenia.

Pieniędzy nigdy za dużo. Mimo odstraszających, wysokich cen zestawów, w zależności od częstości, e-palenie może zapewnić oszczędności już po upływie niecałego miesiąca! Płyny do e-papierosów są o wiele tańsze w porównaniu z analogowymi papierosami. Co więcej zgodnie z ideą, e-papierosy to efektywny sposób na zerwanie z tym drogim uzależnieniem!

Nadal masz wątpliwości?

http://www.lubietopale.pl

Komentarze: 0  |  Odsłony: 1243