Galaktyczna Bitwa

GALAKTYCZNA BITWA

Międzygalaktyczne Turnieje Pokerowe to już impreza o ugruntowanej renomie. Co kilka lat na wybraną planetę ściągają gracze z wszystkich zakątków Kosmosu, aby sprawdzić się i wyłonić MiędzyGalaktycznego Mistrza.

Tym razem Kosmici zawitali na Ziemię, lecz zanim wszystko się rozpocznie - nasi goście muszą skompletować swoje drużyny.
Zanim zdecydujesz do którego teamu dołączysz - zapoznaj się z Szefami poszczególnych Klanów i zobacz który przedstawi Ci ofertę najlepszego kontraktu.
Codziennie (od wtorku do piątku) przedstawimy dwóch przybyszów z Kosmosu - wraz z informacją o nagrodach dodatkowych jakie postanowili przyznać swoim zawodnikom.

Galaktyczna Bitwa wystartowała już teraz!

ZAPISZ SIĘ

Kosmiczny Szczeniak (Puppis Constellation) - najmłodszy spośród wszystkich zawodników - reprezentant galaktyki w Gwiazdozbiorze Wielkiego Psa. Szczeniak to absolutny debiutant w Gwiezdnych Turniejach, dlatego ciężko cokolwiek o nim powiedzieć. Nie wiadomo, czy gra ostrożnie czy też ryzykownie oraz jaki jest poziom jego umiejętności. Czy będzie w stanie zagrozić Mózgownicy w Słoju, czy też raczej rywalizować będzie z niezbyt lotnym Szarakiem z Roswell?
Na wszystkich, którzy dołączą do zespołu Kosmicznego Szczeniaka, poprowadzą go do zwycięstwa i zgromadzą na swoim koncie co najmniej 500 punktów czekać będzie NAGRODA NIESPODZIANKA.

Galaktyczna Macka (Cosmic Octopodes) - nie wiadomo dokładnie jaką Galaktykę reprezentuje Macka, sporo natomiast wiadomo o tym jak gra. To typowy pokerowy MANIAK, uwielbia być w centrum uwagi, wszelkimi sposobami unika nudy przy stole. Chaos i żywioł to środowisko, w którym czuje się najlepiej. Nigdy nie siada do gry z planem, co w dłuższej perspektywie kończy się zwykle spektakularnymi porażkami... Wszystkie swoje klęski zrzuca na brak rąk, których przy pokerowym stole rzekomo nie są w stanie zastąpić posiadane przez niego macki.
Wśród wszystkich graczy, którzy zgłoszą akces do tego właśnie klanu i zdobędą podczas rozgrywki co najmniej 500 punktów - Galaktycza Macka roześle 28.06 o godz. 14:00 UTC specjalne notyfikacje, kliknięcie w które dopisze do konta najszybszych 5 graczy po 250 000 Żetonów.

Mózgownica w Słoju (Brains In A Vat) - zawodnik ten przybył na Ziemię z Wielkiego Obłoku Magellana - największej galaktyki położonej w pobliżu Drogi Mlecznej. To typ gracza- mózgowca, który bez przerwy analizuje i opiera grę na skomplikowanych wzorach matematycznych, które sam stworzył i które jako jedyny we Wszechświecie jest w stanie zrozumieć. W dotychczas rozegranych Turniejach Galaktycznych wygrał w niemalże wszystkich - dlatego również i teraz uważany jest za murowanego faworyta zbliżającej się Bitwy Klanów.
Mózgownica jak mało kto potrafi docenić profesjonalistów - jeśli Zwycięzca Rankingu Indywidualnego będzie jednocześnie członkiem jego klanu, a jego wynik przekroczy 25.000.000 punktów grindu, do konta zwycięzcy zostanie dopisany (28.06) specjalny Bonus: 25.000.000 Żetonów!

Szarak z Roswell (Roswell Greys) - podróż tego zawodnika na Ziemię nie należała do najprzyjemniejszych. Jeśli tylko słyszeliście o katastrofie w Roswell (Meksyk) - to łatwo połączycie wszystkie fakty. Po wieloletnim pobycie w Strefie 51, Szarakowi udało się zbiec z miejsca odosobnienia i stawić na Galaktyczną Bitwę Klanów. Niestety - lata pseudo naukowych eksperymentów nie pozostały w jego przypadku bez konsekwencji. Mózg Szaraka skurczył się do rozmiarów orzeszka, w związku z czym z trudnością jest on w stanie zapamiętać najprostsze układy pokerowe. Często zdarza mu się rozważać czy "para" nie jest przypadkiem mocniejsza od "pokera", a nie mając żadnej mocnej karty potrafi do upadłego licytować z przeciwnikami. Jeśli nie uda mu się zebrać w swojej drużynie rozsądnych zawodników - nie odegra raczej w Galaktycznej Bitwie jakiejkolwiek poważnej roli.
Dla wszystkich graczy, którzy dołączą do Klanu Szaraka i zdobędą co najmniej 500 punktów nasz bohater przewidział nagrodę specjalną - pakiet 50 Goldów do dowolnego wykorzystania w serwisie GameDesire!

Gwiezdny Awanturnik (Space Brawlers) - jego rodzinną Galaktyką jest Karzeł Wielkiej Niedźwiedzicy położony w odległości 330 tys. lat świetlnych od Ziemi. Do tej pory nie może przypisać sobie żadnych spektakularnych zwycięstw w Międzygwiezdnych Turniejach Pokerowych - znany jest natomiast z wszczynania burd i awantur kiedy tylko okazuje się, że przeciwnik otrzymał w rozdaniu lepsze karty. Jest wybuchowy i agresywny, zaś jego ulubioną taktyką jest blefowanie. Niestety - kiedy blefuje mając mocny układ kart - nie może powstrzymać szerokiego uśmiechu, który błyskawicznie go demaskuje.
Sam nie poradzi sobie w Galaktycznej Bitwie Klanów dlatego liczy na Waszą pomoc i jest skłonny nagrodzić 25 najlepszych pomocników sumą 10 000 000 Żetonów! O ile tylko po raz pierwszy uda mu się odnieść sukces!

Wyłupiastooki (Popup Eyes) - reprezentatnt Galaktyki Horologium I, odległej od Ziemi o 87 tysięcy parseków. Jak mało który z zawodników ostrzy sobie zęby na główną nagrodę i swoimi ogromnymi oczyma wypatruje uważnie każdej słabości przeciwnika. Mimo dużej chęci zwycięstwa preferuje jednak grę bardzo ostrożną, nie operuje zbyt wysokimi pulami żetonów, łatwo pasuje jeśli uważa, że jego układ nie zagwarantuje mu pewnego zwycięstwa. Mówiąc krótko - nie dajemy mu wielkich szans na sukces - chyba, że do jego drużyny trafią prawdziwi zawodowcy, umiejący przełamać jego skłonność do pasywnej gry.
Aby zachęcić do pomocy takich właśnie graczy, Wyłupiastooki wszystkim graczom, którzy zapiszą się do jego teamu i zdobędą co najmniej 500 punktów zaoferuje zupełnie za darmo pełny zestaw kosmicznych prezentów i to niezależnie od tego, czy klan zwycięży, czy też zajmie ostatnie miejsce. To brzmi naprawdę nieźle!

Laserowy Guzik (Laser Bellybuttons) - pokerowy specjalista z Galaktyki Andromedy. W grze zawsze zdecydowany i szybki - dla swoich przeciwników zabójczy jak strzał z laserowego blastera. Dzięki trzem głowom - może śledzić zachowania kilku przeciwników jednocześnie. Schowany w swoim pancernym kombinezonie nigdy nie okazuje emocji.
Dla wszystkich graczy, którzy zdecydują się stanąć po jego stronie w Galaktycznej Bitwie Klanów ma specjalną niespodziankę: trwającą od 28.06 (12:00 UTC) przez 12h SUPER PREMIĘ SPECJALNĄ w wysokości 400% na wszystkie pakiety Żetonów. O ile oczywiście jego Klan zwycięży...

Galaktyczny Glutus (Galactic Gluttons) - przedstawiciel Galaktyki Karzeł Smoka. Na pierwszy rzut oka nie budzi respektu, jednak dwie pary kończyn górnych potrafią sprawić z talią kart prawdziwe cuda. 5 asów w talii? Dla Galaktycznego Glutusa to żaden problem... Mimo że sam potrafi oszukiwać jak nikt w Kosmosie - nie radzimy próbować z nim żadnych sztuczek. Kilkanaście par czujnych oczu szybko wykryje oszustwo, a ostre jak noże zęby zakończą błyskawicznie karierę każdego pokerzysty.
Dla członków swojego klanu ma ofertę specjalną: jeśli pomogą mu wygrać Galaktyczną Bitwę, on przez 10 dni (od 28.06) będzie zasilał konta wszystkich którzy zdobyli co najmniej 500 punktów sumą 25 000 Żetonów.