Zodiakalna Bitwa

ZODIAKALNA BITWA

Czy zastanawialiście się kiedyś, który ze znaków zodiaku najlepiej odnajduje się przy pokerowym stole? Skupiony na celu Byk, nienawidzący porażek i wnikliwie analizujący sytuację Skorpion, czy też może przekonany o swojej nieomylności Strzelec?

Poczytaj jakie są silne i słabe strony wszystkich znaków, przeanalizuj dodatkowe BONUSY jakie możesz uzyskać za swój wybór, a potem zapisz się do wybranego klanu i od poniedziałku 22 lipca (godz. 10.00 UTC) rozpocznij gromadzenie punktów w Zodiakalnej Bitwie!

ZAPISZ SIĘ

Baran to pierwszy znak zodiaku - gracze odczuwają więc nieodpartą potrzebę, aby zawsze i wszędzie być pierwszymi. Nie interesuje ich jednak planowanie ani strategia - kierują się impulsem, działają bez wahania i nie znają strachu przed porażką!

Dodatkowy BONUS - "Zaangażowanie i walka": 250 000 Żetonów wypłacone wszystkim graczom, którym uda się uzbierać co najmniej 50.000 punktów grindu - niezależnie od miejsca, które zajmie klan na koniec rozgrywki.

Byk skupiony jest na posiadaniu i gromadzeniu dóbr doczesnych. Do celu dąży konsekwentnie, nie bacząc na przeszkody - i z reguły osiąga to co sobie zamierzył. Słynie z uporu, ale i zdecydowania. Jeśli za cel obierze sobie zwycięstwo w Bitwie Klanów - któż będzie mógł się sprzeciwić?

Dodatkowy BONUS - "Ekstra Pula": Jeśli klan Byka zwycięży - wszyscy gracze zapisani do tej drużyny, którzy zgromadzili co najmniej 500 punktów grindu otrzymają do podziału pomiędzy siebie tyle Żetonów ile udało się zgromadzić na liczniku klanu.

Bliźnięta najlepiej czują się mogąc gromadzić i przetwarzać informacje. Są także błyskotliwe i bardzo sprytne, a w życiu starają się unikać kierowania emocjami. Gdyby nie fakt, że często nie potrafią skoncentrować się na wykonywanej czynności brzmiałoby to jak opis znakomitego pokerzysty!

Dodatkowy BONUS - "10x10": Jeśli klan Bliźniąt zwycięży - zawodnicy z miejsc 1-10 otrzymają na swoje konto dodatkowo po 10.000.000 Żetonów!

Gracze spod znaku Raka wydają się być ostrożni i bardzo zachowawczy. Przeważnie nie grają ryzykowanie - zadowalając się chętnie niższymi wygranymi. Ich największym plusem jest to, że są obdarzeni niewiarygodnym instynktem - potrafią niemalże "przejrzeć" myśli innych - jednak ich wrodzona ostrożność powoduje, że nie wykorzystują niestety tej zdolności na 100%.

Dodatkowy BONUS - "Wróbel w garści". Niezależnie od osiągniętego w rywalizacji klanów miejsca - wszyscy gracze z klanu Raka, którzy zgromadzą co najmniej 500 punktów grindu otrzymają po 25 000 żetonów Premii.

Lwy są bardzo pewne siebie i potrafią cieszyć się grą tak jak nikt inny! Uwielbiają gdy w trakcie rozgrywki "coś się dzieje", ponieważ dostarcza im to sporych emocji, które je napędzają. Choć łatwo uzależniają się od podziwu innych i lubią się popisywać swoimi triumfami - są w gruncie rzeczy optymistami, którzy zawsze oczekują że kolejne rozdanie przyniesie im najwyższy możliwy układ kart.

Dodatkowy BONUS - "Królewski triumf". Jeśli klan Lwów zwycięży w Zodiakalnej Bitwie - najlepszemu z zawodników podwoimy pulę jego nagród!

Panny starają się działać i grać w sposób maksymalnie efektywny. Są praktycznymi perfekcjonistami i bardzo zręcznymi pokerowymi rzemieślnikami. Opanowanie, doświadczenie i praktyka - to cechy na których starają się polegać. Zawsze nakierowane na cel - którym tym razem będzie zwycięstwo w Zodiakalnej Bitwie.

Dodatkowy BONUS - "Kolor złota". Jeśli klan Panny odniesie końcowy sukces - wszyscy gracze, którzy zgromadzili na swoim koncie co najmniej 500 punktów grindu otrzymają premię specjalną w wysokości 50 Goldów!

Równowaga i harmonia - to cechy charakteryzujące graczy spod znaku Wagi. Takie podejście do życia nakazuje Wagom unikania konfliktów i stresujących sytuacji, co nie rokuje zbyt dobrze przy pokerowym stole. Jak się jednak okazuje - zwycięstwo często nie jest tutaj najważniejsze - o wiele więcej radości może dać graczowi spod znaku Wagi samo uczestnictwo w rozgrywce.

Dodatkowy BONUS - "Waga sukcesu". Jeśli klan Wagi odniesie sukces w Zodiakalnej Bitwie - 10 najlepszych graczy otrzyma dodatkową premię w żetonach - równą wynikowi jaki osiągnął najlepszy gracz klanu.

Wnikliwi, nieustępliwi i nienawidzący porażek - tacy właśnie są gracze spod znaku Skorpiona. Dodatkowo cechuje je także ogromna odporność psychiczna - co powoduje, że doskonale odnajdują się w świecie pokera.

Dodatkowy BONUS - "Ranking Skorpiona". Jeśli klan Skorpiona zwycięży w Zodiakalnej Bitwie wszyscy gracze, którzy zgromadzą na swoim koncie co najmniej 500 punktów grindu otrzymają do podziału pulę Żetonów równą sumie punktów, uzyskanych przez 10 najlepszych graczy w Rankingu Indywidualnym.

Planujący z dużym wyprzedzeniem, wierzący bezgranicznie w swoją nieomylność i mądrość - tacy podobno są gracze spod znaku Strzelca. Jednocześnie bardzo energiczni, szczerzy i bezpośredni. Czy taka kombinacja cech umożliwi osiągnięcie końcowego sukcesu?

Dodatkowy BONUS - "Ustrzelona Promocja". Jeśli klan Strzelca odniesie końcowy sukces w Zodiakalnej Bitwie - wszyscy gracze, którzy zdobędą co najmniej 500 punktów grindu otrzymają specjalny Super Bonus na zakup jednego dowolnego pakietu Żetonów - wynoszący aż 500%! Bonus będzie aktywny od 5 sierpnia (10:00 UTC) do 6 sierpnia (10:00 UTC).

Koziorożec to prawdziwy profesjonalista, twardo stąpający po ziemi i nie poddający się uczuciom. Charakteryzują się ponadto zdrowym rozsądkiem, wytrwałością i konsekwencją. Zawsze odnoszą sukces - o ile tylko nie dadzą się ponieść nadmiernej presji i nie postawią przed sobą zbyt wygórowanych oczekiwań.

Dodatkowy BONUS - "Żelazna konsekwencja". Jeśli klan Koziorożca zwycięży - najlepszych 10 graczy otrzyma dodatkowe premie równe ilości zdobytych przez nich punktów grindu!

Wodniki nie lubią schematów i utartych reguł - dlatego są graczami bardzo nieprzewidywalnymi i zawsze groźnymi dla przeciwnika. Na ich niekorzyść działa jednak ogromny upór - jeśli coś postanowią - nikt i nic nie zdoła ich przekonać do zmiany planów.

Dodatkowy BONUS - "Owoce morza". Wszyscy gracze z klanu Wodnika, którzy zgromadzą na swoim koncie powyżej 10 punktów grindu - otrzymają pełną kolekcję prezentów "Znaki Zodiaku" - której nie będzie można zakupić ani pozyskać w inny sposób!

Gracze spod znaku Ryb są zmienni i podatni na wpływy innych. Łatwo ulegają blefom i mogą sprawiać wrażenie łatwych do pokonania. Na szczęście dla nich - odznaczają się także niezawodną intuicją i refleksem, co pozwala często uratować się z sytuacji wyglądających na beznadziejne!

Dodatkowy BONUS - "Złota Rybka". Jeśli klan Ryb odniesie końcowy sukces - najlepszych 10 zawodników z tej drużyny, otrzyma premię specjalną w wysokości 250 Dukatów!