^strzelec^

Rejestracja: 2013-01-18
Bo jest nadzieja we mnie i mam swoje marzenia, a daje mi to ciepło, które się w uśmiech zmienia...
Punkty562Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 438
Teraz gra
W pokojach: Vegas

Aktywność w grach

Yatzy

Yatzy

ZwycięstwaRanking
60993336,23
Hold'em Live Pro

Hold'em Live Pro

Gry UkończoneWygrane Żetony
11662,63 mln
Mahjong

Mahjong

Gry UkończoneNajlepszy Wynik
140136509
Enter the temple
First hit
Mahjong addict
Mahjong addict
Mahjong addict

Coś o mnie

O mnie
Charakterystyka Strzelca

#1 Ciekawość
Strzelec nigdy nie twierdzi, że wszystko już wie. Uwielbia poznawać świat i ludzi, bo jest ciągle żądny wiedzy. Nie satysfakcjonują go najprostsze wytłumaczenia. Wszystko chce sprawdzić na własną rękę.
#2 Optymizm
Życie nie zawsze go rozpieszcza, ale mimo to nie traci pogody ducha. Z góry zakłada, że tym razem na pewno mu się powiedzie. Jeśli okaże się inaczej - spróbuje jeszcze raz i tak do skutku. Nigdy się nie poddaje.
#3 Wolność
Jeśli marzysz o tym, by zrobić ze swojego partnera pantoflarza - trafiłaś najgorzej, jak to tylko możliwe. Strzelec jest lojalny i oddany, ale nie można nim poniewierać. Potrzebuje sporo przestrzeni. Nie bój się, nie ucieknie.
#4 Niecierpliwość
Nie ma co ukrywać - jest w gorącej wodzie kąpany, co ma swoje zarówno dobre, jak i złe strony. Na pewno trudno mu zarzucić, że siedzi z założonymi rękami i czeka na mannę z nieba. Zdecydowanie woli działać.
#5 Mobilność
Kapcie, książka, kanapa… To zdecydowanie nie są jego klimaty. Strzelec lubi spędzać czas z najbliższymi, ale trudno nazwać go domatorem. Jest ciekawy świata, dlatego ciągle go nosi. Na brak atrakcji nie będziesz narzekać.
#6 Dokładność
W wielu kwestiach jest pedantem, ale spokojnie - nie chorobliwym. Stara się robić wszystko jak najlepiej, choć zdaje sobie sprawę, że nie zawsze jest to możliwe. Bardzo się stara i warto to docenić.
#7 Wspaniałomyślność
Można powiedzieć o nim wiele, ale nie to, że myśli tylko o sobie. Wręcz przeciwnie - niemal wszystko robi z myślą o innych. Uwielbia pomagać i dawać prezenty, bo wtedy czuje się potrzebny.
#8 Powaga
Potrafi żartować i ma świetne poczucie humoru, ale nie jest tylko śmieszkiem. Odnajduje się w każdej sytuacji i kiedy trzeba zachować powagę - po prostu to robi.
#9 Idealizm
Niektórzy nazwą to naiwnością, ale Strzelec naprawdę wierzy, że wszyscy ludzie są dobrzy, a w życiu nie ma przypadków. Jest cierpliwy, tolerancyjny i przyjaźnie nastawiony. Nie skrzywdziłby nawet muchy.
#10 Szczerość
Według niego prawda zawsze się obroni. Nie lubi niedomówień, dlatego gra w otwarte karty. Robi to jednak w taki sposób, aby nikogo do siebie nie zrazić.
Brzmi dobrze, prawda?

Tablica