NAWIGATOR_pl

 
Rejestracja: 2008-11-08
.........
Punkty186Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 14
Ostatnia gra
Bingo

Bingo

Bingo
7 dni temu

Przedwyborcza logika ...

2020-07-08       

Logiczne myślenie, inaczej rozumowanie, to zdolność do integrowania informacji. Jest to umiejętność, dzięki której możemy zrozumieć sens wypowiedzi, rozumiemy czytane książki i magazyny, potrafimy odnieść nowości polityczne do wcześniejszych wydarzeń.

Rozumowanie to także umiejętność do logicznego wnioskowania (tzw. wnioskowanie dedukcyjne). Polega ono na tym, że na podstawie przedstawionych przesłanek potrafimy wywnioskować prawdziwe stwierdzenia
. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcS_f_n6L45P3687qnBsHQAoJ6rthZwce8C11g&usqp=CAU
A teraz  czy my  idąc do urn wyborczych   używamy logiki czy to jest raczej   przyzwyczajenie i trwanie przy swoich poglądach niezmiennie wbrew  temu co dzieje się w około .Znamy  stare jak świat śpiewki  typu ,,złodzieje'',, oni teraz  nakradli więcej jak poprzednicy'' ,,idą do władzy kraść ''itp  ale może  w tym wypadku trzeba zastosować logikę ? Zobaczmy   co  działo sie na przestrzeni lat i  to temat ogólnie znany i chyba  łatwo będzie wyciągnąć wnioski a zatem  !?     
Rząd TUSKA wiemy co zrobił  i jego dokonania aby ludziom żyło się lepiej    i zestawmy rząd  Morawieckiego pomijamy  fakt że są i będą osoby które uważają  że to jest przekupstwo ale oto chyba  chodzi i dlatego wybieramy rząd gospodarny  aby nam żyło się lepiej nie było tylko hasłem  wyborczym ale aby  i to było stosowane w praktyce  .I tutaj   podam dwa zagadnienia  do   jakby to napisała młodzież   do ,,logicznego  rozkminienia '' 
JEŻELI OBA RZĄDY KRADŁY  I jeden z nich   pomimo to że kradnie  to dzieli się z obywatelami  a drugi nie dzielił się  to  LOGICZNE ZAPYTANIE ; TO ILE RZĄD TUSKA MUSIAŁ UKRAŚĆ ?WIĘCEJ CZY MNIEJ ???
I drugie zapytanie wyprzedzające  te osoby, które twierdzą że rząd PIS trafił na dobrą koniunkturę i należy w tym miejscu przypomnieć przedwyborcze wypowiedzi  ekonomistów jak Rostowski że piniedzy niema i nie będzie  a z drugiej strony  polityków PIS którzy obiecali i dotrzymali obietnicy . Tutaj znów  logiczne zadanie   Kto ma lepszych ekonomistów  czy PO które  nie przewidziało koniunktury czy PIS  które przewidziało ?
Są osoby które zapewne uważają że głosowanie na PO jest w dobrym tonie   albo człowiek jest lepszy  od innych to  jeżeli  odrzuca  logiczne myślenie  a trwa przy starym to jest to zwykle (brak słów)

Niech obraz naszego dzieciństwa stanie się faktem
https://www.youtube.com/watch?v=AIbyz8iyv3Y
Prezydent dostał prezent od Związku Podhalan, który obchodzi stulecie istnienia