Nadiaa

Rejestracja: 2014-01-18
Swiss Swiss motherfucker...
Punkty855Więcej
Do utrzymania poziomu: 
Ilość potrzebnych punktów: 1 145
Ostatnia gra
Omaha Saloon

Omaha Saloon

Omaha Saloon
4 godziny temu

Aktywność w grach

Hold'em Live Pro

Hold'em Live Pro

Gry UkończoneWygrane Żetony
19511585,24 mln
Bingo

Bingo

Gry UkończoneWygrane Żetony
5723,94 mln
Shooter
Bingo Factory
Bingo Factory
Bee Lucky
Dr Full House
Omaha Saloon

Omaha Saloon

Gry UkończoneWygrane Żetony
7124,25 mln

Coś o mnie

O mnie
Lwica- poza sobą świata nie widzi. Uważa, że ludzie są tylko po to, żeby realizowali jej cele. Są dla niej jedynie tłem. Bez problemu ich eliminuje, gdy stają się zbędni, zagrażają jej lub nie oddają hołdu. Jest bowiem typem narcystycznym. Cierpi na manię wielkości. Ale w skrytości ducha boi się, że ktoś odkryje, że tak naprawdę czuje się niewiele warta. ...

Dlatego w skrajnym przypadku gotowa jest zabić. Do użycia przemocy popycha ją również żądza zdobywania. Potencjalna ofiara interesuje ją, dopóki jest daleko. Bo w jej ostrych pazurach znacznie traci na atrakcyjności. Znudzona KOCICA porzuca zdobyte zwłoki bez cienia żalu.

Lwica w wersji light najchętniej spędziłaby życie na królewskim tronie, wydymając wymalowane szminką usteczka. Jak tlenu potrzebuje niepodzielnej uwagi, podziwu i uwielbienia. Wymaga absolutnego szacunku i uległości. Władcą jej znaku jest Słońce.
Zignoruj ją, skrytykuj, a wgniecie cię w ziemię obcasem czerwonej szpilki. Bywa gwałtowna i nie przebiera w środkach. Ale gdy złożysz jej należną cześć, pokaże swoją słoneczną stronę: ***ność, królewski gest, głęboką namiętność, oddanie.

W jej towarzystwie świat wydać się może promienisty, intensywny, wesoły. Ma bowiem fantastyczne poczucie humoru, niepodzielnie bryluje w towarzystwie. Jest dumna, dostojna, pełna energii i radości życia. Zawsze jednak daje się wyczuć w niej pogardę dla POSPÓLSTWA
Ulubiona muzyka
Tiesto
Ed Sheeran,
Rudimental
Chada
https://youtu.be/A3pJB4m713M
https://youtu.be/W22shY3A0Sk
Ulubione książki
Kryminał
Co lubię
https://youtu.be/1ZRb1we80kM

Tablica

  • Nadiaa17 godzin temu
    https://youtu.be/fPFp97kyDoE
  • Nadiaa18 dni temu
    https://youtu.be/S5n9emOr7SQ
  • Nadiaa26 dni temu
    https://youtu.be/7T2RonyJ_Ts