bimbaobibok

 
Rejestracja: 2009-02-25
...a zyje se.... i nie lubię dziadostwa pod wszelką postacią
Punkty160Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 40
Ostatnia gra
Yatzy

Yatzy

Yatzy
14 dni temu

Tchorzliwa LukaBandita.

Zablokowala mnie owa z charakterem do d**y "dama" ....ktora, nie lubi niewygodnych komentarzy i jezeli nie wchodzisz jej w tylek to jesteś be.... Znaczy wypocila swoj blog dla osob, ktore beda jej przytakiwać, a nie dla kogoś, kto ma odmienne zdanie i chce je wyrazić....
Tak więc wklejam u mnie na blogu moj komentarz, ktory był niewygodny dla owej damy. Śmieszna jesteś bardzo i nie zabieraj sie zapisanie blogów, jak nie jesteś w stanie przyjąć krytyki i odmniennego zdania. Trzymaj się mocno wiosła, żebyś nie zatoneła w tej maseczce w Łodzi.
A ponizej tekst, ktory nie spodobal się owej damulce:
"Jak to zawsze łatwo napisać, że ktoś pisze nie na temat, jezeli uderzy się w czyjś punkt i go się ujawni. Właśnie Huker "walnął" Cię zdrowo LukaBandita. Otóż może owe pani ze sklepu znają cię i wiedzą co ześ za "dama". Popieram akurat tutaj Hukera, bo piszesz o tych paniach z pogardą. Skoro nie miały maseczek, trzeba było wyjść i zrobić zakupy w innym sklepie. Łódz jest duza ???????? Ale najlepiej polecieć ze skargą do Sanepidu. Rozumiem, że tutaj jak ktoś ci nadepnie na odcisk, tez lecisz do admnistracji!!! A taką mądrą zawsze tu zgrywałaś, a tu proszę, nie dość, ze donosisz to jeszcze niezły szacuneczek ma się do swojej płci..... ale z tego co wiem, to ty raczej kobiet nie lubisz....

Kobieto! Trochę się zastanow nad sobą bo pycha cie zabije kiedyś...
Mam/y prawo tworzyć własne, szczęśliwe i zdrowe życie, nawet jeśli wygląda zupełnie inaczej niż życie innych ludzi.
NIKT nie ma prawa obrażać, lżyć, czy krzywdzić, tylko dlatego, że się z kimś nie zgadza.
NIKT nie ma prawa narzucać komuś własnego punktu widzenia.
NIKT nie ma prawa niszczyć niczyjego poczucia własnej wartości, ani ciągnąć go w dół, tylko dlatego, że nie ma tam innego towarzystwa.

Przepraszam GD-owskie towarzystwo ale nie miałem innej możliwości...A co myślimy o tych, którzy usuwają niewygodne dla nich komentarze?? .... to juz wszyscy wiemy!