kaligrafia7

 
Status związku: żonaty/zamężna
Znak zodiaku: Byk
Urodziny: 05-21
Rejestracja: 2005-10-22
"Rozpocznij tam gdzie jesteś.Wykorzystaj to, co masz. Zrób to co możesz"
Punkty189więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 11
Ostatnia gra
Last Temple

Last Temple

Last Temple
1 rok 88 dni temu

Szalone szczęście;zobojętnienie....rozstanie?

"(...) W tym początkowym okresie nic się nie wie o uczuciu drugiej osoby. To moment najbardziej przejmujący. Potem obydwoje otwierają serca i przez krotki czas przeżywają szalone szczęście."
"(...) Po pięknej pogodzie przychodzi nawałnica. Nieoczekiwanie kochankowie pogrążają się w mroku. Ida dalej po omacku, pełzając. Starzeją się.(...)"
Shan Sa - "Dziewczyna grająca w Go"

 "Malo ludzi potrafi naprawdę znieść samotność, ale wielu marzy o niej jak o ostatniej ucieczce"Gustaw Herling - Grudziński - "Inny Świat"  

„Najgorsze jest zobojętnienie -pisał Mauriac- i ono przekreśla wszystko, nawet niechęć. Opętanie drugim człowiekiem przeradza się w znudzenie jego obecnością, czasem wolniej, czasem szybko, to nieuchronny los namiętności; za jego sprawa małżeństwo staje się tym, co obserwujemy niemal wszędzie. Patrząc na te jedyna twarz, sluchajac jednego głosu, usiłujemy przypomnieć sobie czasy,kiedy ta twarz decydowała dla nas o tym, czy na świecie jest dzień, czy noc, i kiedy powietrze, którym oddychaliśmy, było nam mniej niezbędne do życia niż ten do głębi przejmujący głos. Teraz jest to twarz jak wszystkie inne o głos jak inne: cieniutka, ledwie dostrzegalna biała kreska po bardzo starej bliźnie ”Danuta Bieńkowska - „Gdybyś mnie kochał”

 „Im więcej ludzie nawzajem o sobie wiedza, tym więcej miedzy nimi nieporozumień. Im bliżej ze sobą żyją, tym bardziej są sobie obcy”Remarque - „Trzej towarzysze” 

"Ktos kiedyś powiedział, ze w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać  się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze"
 "Nigdy nikomu nie ufaj, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nikt inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany"Carlos Ruiz Zafone