papryczka81.

 
Rejestracja: 2018-02-23
mała,czarna i figlarna...;P Be smile;)
Punkty56więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 144
Ostatnia gra

Spóźnisz się?

Proszę, nie spóźnij się, na rozmowę, na spotkanie, na czas.Czasami ważne są minuty i kosztują całe życie.Nie spóźnij się na niezbędne słowa.Gdy czyjaś cisza boli, najbliżsi stają się obcy.
Nie spóźnij się na dotyk, spojrzenie, przytulenie.Dusza ma swoje tajemnice.Nie spóźnij się na kochanie, nawet wtedy gdy ciemność, bo miłość jest gotowa czekać,a serce ma swoją miarę.
Nie spóźnij się nawet minuty, bo życie zawsze poczeka, ale pewnego dnia i ono przestanie!
~Sześćdziesiąt Sekund


Oczami mężczyzny...

"Wkurzasz mnie!"
Codziennie była!Codziennie pytała, czy wszystko w porządku!Każdego dnia mówiła, że mnie kocha!Każdego dnia oczekiwała gestu uczucia!Każdego dnia czekała na komplement!Każdego dnia śniła o moim uśmiechu, tak o tym uśmiechu, którego nigdy nie dałem, kiedy byłem blisko niej!Każdego dnia oczekiwała przytulenia bez powodu!
Dzisiaj postanowiłem ją przytulić i poczułem zimne ciało, które z nią nie miało nic wspólnego.Dziś odeszła kobieta mojego życia, tak bardzo chciałbym powiedzieć jak bardzo ją kochałem i żegnam się.Dzisiaj zrozumiałem, że kochała mnie.
Jedyną pewnością jaką mamy w życiu, jest to, że w każdej chwili możemy odejść bez ostrzeżenia, więc doceniajmy osoby, które są z nami, ponieważ nie wiemy ile czasu nam zostało.
- a. nieznany


BMW....

Jeśli kogoś naprawdę mocno kochasz powinieneś podarować mu BMW, ale nie takie na 4 kołach, tylko o wiele cenniejsze: B- bezpieczeństwo ❤ M- miłość ❤ W- wierność ❤.


Coś w tym jest...


Małe gesty ..

,,Małe gesty mają OGRMNE znaczenie!

Dlaczego w długoletniej relacji tak często zapominamy o małych, na pozór nic nieznaczących gestach? Przecież to właśnie one tworzą wielkie rzeczy. Nie osiadajmy na laurach tylko dlatego, że już to zdobyliśmy. Starać się trzeba nieustannie, bo o dobre i wartościowe rzeczy należy dbać, aby pozostawały w dobrej kondycji. Spójrzmy na partnera, kiedy ostatnio powiedzieliśmy mu coś miłego? Kiedy go doceniliśmy? Podziękowaliśmy za to, że jest dla nas taki dobry? Za to jak się stara i ile dla nas robi? Każdy lubi słuchać miłych rzeczy. To o tyle ważne, że w codziennej pogoni zapominamy o zwykłej wdzięczności. Zwykłym zainteresowaniem i docenianiem siebie nawzajem. Dziś ludzie się rozstają z błahych powodów i jest to dla nich o tyle proste, że nie czują, aby łączyła ich już ta dawna więź. Jeśli masz przy sobie osobę, która zasługuje na wszystko co najlepsze – to zauważ ją, doceń, wspieraj, po prostu kochaj tak, aby nigdy jej niczego przy Tobie nie brakowało… bo najgorzej jest się właśnie czuć samotnym, niezauważonym, niedocenionym, pomimo tego, że jest się w związku, który to wszystko powinien dawać w komplecie wraz z „Kocham Cię i zrobię wszystko, aby nigdy Cię nie stracić.” 
Małe gesty mają ogromne znaczenie.Kto tego nie rozumie, ten przegrywa i niszczy komuś życie".
- Kobus -