Bells5

 
Rejestracja: 2008-12-19
`A zegar nadal robi tik, tak, choć mogłoby się wydawać, że wraz z utraconą nadzieją zatrzymał się czas.`
Punkty71Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 129
Ostatnia gra
Tysiąc

Tysiąc

Tysiąc
301 dni temu

Posiadacze konta na Youtube..

2011-06-04       

Serdecznie zapraszam Was na kanały dwóch dziewczyn (Polek)! :)

 

http://www.youtube.com/user/kasiaagomola

&

http://www.youtube.com/user/aleksandralovesmusic

 

Dziewczyny mają naprawdę cudowne głosy, którymi mogą się pochwalić!

Zapraszam więc Was również serdecznie do odsłuchiwania ich coverów i subskrybowania kanałów!! :)

 

 

 

I jak? Która według Was ma ładniejszy głos? :>

 

 

Dzień, który odmienił moje życie.

2009-12-26       

[www.normalstory.blog.onet.pl]

Nigdy nie przypuszczałam, że ten dzień tak się zakończy i tym samym, że odmieni moje życie. Wydawałoby się, że to będą spokojne urodziny, a dokładniej, to powrót z nich. Trzeba przyznać, że obchodzenie szesnastki mojej kumpeli było bardzo udane. Niektórzy jednak nie byli w pełni zadowoleni. Powodem tego był brak jakiegokolwiek alkoholu, gdyż rodzice Anki czuwali nad uczestnikami imprezy przez cały czas jej trwania. Na temat używek się nie wypowiadam. Uważam, że to świństwo i często zastanawiam się jaki debil to wymyślił.
Po urodzinach, mój przyjaciel wraz ze swoimi znajomymi oznajmił, że może mnie odwieźć do domu. Zgodziłam się, pomimo tego, że był dopiero w trakcie zdawania prawa jazdy. Ufałam mu i wiedziałam, że odwiezie mnie bezpiecznie. Poza tym, od domu Anki, jechało się zaledwie pięć minut. Mogłabym w sumie dojść do niego sama, ale nie dość, że było już ciemno, to na dodatek sypał gęsty śnieg, którego tak bardzo nienawidziłam. Pożegnałam się więc ze wszystkimi i wraz z chłopakami ruszyłam w stronę samochodu.
- I jak po imprezie? - zapytał mnie mój przyjaciel, Jarek. - Rodzice Anki są ciut nadopiekuńczy, co nie?
- Gdyby moi starzy nawiedzili mnie podczas zabawy, to schowałbym ich do szafy, bądź wrzucił im do kawy tabletki nasenne. - stwierdził znajomy Jarka, wybuchając śmiechem. Reszta mu zawtórowała.
- Po prostu martwią się o córkę. Przecież ona skończyła dopiero 16 lat. - zamknęłam się, chcąc zakończyć ten temat.
- Kochanie, 16 lat, to prawie jak osiemnastka. - Jarek wyszczerzył zęby w szerokim uśmiechu.
Zmienił się. Pewnie pod wpływem tych swoich nowych znajomych. Jeszcze niedawno postrzegałam go, jako normalnego chłopaka, z własnymi zasadami. Zawsze mogłam zwrócić się do niego o pomoc. Z chęcią udzielał mi swoich rad. Nie wiem co takiego w sobie miał, ale naprawdę uwielbiałam jego towarzystwo. To dzięki niemu na mej twarzy często gościł promienny uśmiech. Bałam się jednak, że wkrótce mogę go stracić, że zacznie jeszcze więcej czasu spędzać ze swymi kumplami, a ja stanę się dla niego tylko dawnym, nic nie znaczącym wspomnieniem. A przecież znaliśmy się od dobrych dziesięciu lat.
W milczeniu wsiedliśmy do auta. To znaczy.. ja milczałam. Jarek, wraz z koleżkami, rozmawiał o dziewczynach, jakie udało im się poderwać podczas urodzin.
- Widzieliście tę wysoką blondynkę? - zapytał się jakiś brunet z łobuzerskim uśmieszkiem na twarzy. - Laska jakich mało! A te wdzięki.. - zaczął naśladować jej, jakże seksowne, ruchy.
"Znowu się zaczyna.." - pomyślałam. Irytowało mnie zachowanie tych chłopaków. Co oni mogli widzieć w tej dziewczynie? No tak, niczego jej przecież nie brakowało. Cyce jak Doda, tyłek po Beyonce. A co kryło się w jej małej główce? Pewnie była kolejną, pustą panną, za którą to wszyscy się oglądają. Nie żebym była zazdrosna.
- Hamuj! - z rozmyśleń wyrwał mnie czyjś głos.
Wzdrygnęłam się, spoglądając odruchowo na jezdnię. Będąc w szoku, zupełnie nie wiedziałam co się stało. Usłyszałam tylko pisk opon. W skroni poczułam mocny ból. Chciałam krzyknąć, zapytać co się stało, jednak nie mogłam wydusić z siebie ani jednego słowa. To tak, jakby ktoś zakleił taśmą moje usta.
- Julka! Julka! - usłyszałam jakiś krzyk.
Niestety nie byłam w stanie rozpoznać głosu tej osoby. Przymknęłam delikatnie powieki, tracąc nad mym ciałem zupełną kontrolę.

 

Chciałam serdecznie zaprosić Was na mojego bloga z opowiadaniem. Co prawda, dopiero się rozwija, ale z chęcią poznałabym opinie na jego temat. Każdy komentarz mobilizuje mnie do dalszego pisania. ;-)

Happy Christmas!

2009-12-22       

W te święta magiczne, życzenia ślę liczne.
Pachnących jodełek z ogromem światełek.
Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.
Prezentów pod choinką, od Mikołaja z wesołą minką
Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego.
Dużo jedzenia na stole,
Niech te święta będą wesołe!

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim graczom spełnienia wszystkich marzeń oraz wielu prezentów pod choinką. ;-)

Cenny skarb.

2009-07-04       

Zapytasz mnie
Kogo lubię
A ja odpowiem Ci
Jest to ktoś bliski mi
Podaję mi rękę
W każdej rozterce
Jest wspaniały
Prawie doskonały
Tak wiele czyni dla mnie
Ja też staram się
Chcę Wam dzisiaj powiedzieć
Troszczcie o przyjaciół się..

 

..bo przyjaźń to cenny skarb. ;)

Czas przemija..

2009-06-28       

Dzień za dniem przemija
i przemija czas
a z tym czasem ja
i moje marzenia

tak bardzo chciałabym być
tam gdzie ten czas nie ucieka
ale to tylko marzenia
moje marzenia

a więc idę z tym czasem
a dookoła pustka
a w tej pustce ja
i moje marzenia.