Doonek

 
Status związku: wolny(a)
Chcę grać z: kobiety
Szukam: przyjaźni, randki, związku, rozrywki
Znak zodiaku: Waga
Urodziny: 1993-10-21
Rejestracja: 2022-09-30
coś o mnie...
Punkty16więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 184
Ostatnia gra

Największy Parasol na GD

Jak dla mnie plebiscyt na parasola końcówki roku wygrywa tadeuszk, a dlaczego? Nachodzi mnie, obraża na blogach, wypisuje na priv będąc przy tym wulgarny a na koniec pisze u innych że to on jest ofiarą... Szkoda mi żetonów, tak to już dawno usunął bym konto by uwolnić się od tego tyrana


Sylwestrowy Armagedon

Nie wiem jak przebiegał sylwester w Polsce, ale po stronie wroga, za Odrą, działa się istna apokalipsa. Byłem nawet świadkiem, jak grupa Rosjan (prawdopodobnie Rosjan, krzyczeli w tym języku) strzelała rakietami w przejeżdżający ambulans, a po chwili tym samym sposobem zaatakowali grupę strażaków próbujących ugasić palące się auto. Nie, nie byli to małolaci,lecz dorośli mężczyźni, gdzie połowa z nich powinna mieć w swym dorobku spokojnie dwójkę dzieci. Ludzie i czasy sie zmieniają na gorsze, jak nie wojny państwowe, to wojny ze służbami porządkowymi.
Masakra


Portale Randkowe...?

Dobry wieczór.
Oglądając sobie starą komedię "Eurotrip" zacząłem się zastanawiać jak wiele ludzi korzysta z portali randkowych zamiast wyjść gdzie kolwiek na zewnątrz, do klubów, parku i kogoś poznać.
Wy też jesteście ludźmi nowej daty i poznajecie kogokolwiek w internecie? Brak wam odwagi by zagadać do samca/samicy na żywo? :)


Do czego służy ten portal?

Obserwując ten profil doszedłem do pewnego wniosku, a mianowicie tutaj sie nie loguje człowiek by grać w bingo, pokera, tysiąca czy cokolwiek innego, ten portal odwiedza się w zupełnie innym celu!
Co rusz to widać nowo zawarte znajomości, prezenciki symbolizujące jakże wielkie uczucie którym człowiek może obdarzyć drugiego człowieka, jak i komentarze ociekające lukrem niczym pączek...Z tej strony zrobił się portal stricte love story, strach zdjęcie dodać, bo zaraz skrzynka wiadomości jest pełna (mi to nie grozi, na szczęście mężczyźni o urodzie dzwonnika z Notre Dame brania nie mają :D ).
Nikomu do prywatnej sfery nie zaglądam, bo mnie zwyczajnie to nie interesuje, lecz tego typu rzeczy widać gołym okiem. Nie trzeba tutaj mieć IQ na poziomie Einsteina, by widzieć co się tu wyprawia. Kto wie, może kwestia czasu i Admini dodadzą opcję Lajków pod zdjęciami? Czas pokaże....

ESSA


Ps - Zapraszam do dyskusji!


Influencerzy Gamedesire!

Kolejny dobry temat do dyskusji kochani.


Według Was w jakim celu "niektóre" dodają codziennie zdjęcia by znaleźć się na stronie głównej? Zauważyłem ten trend od kilku dni, powtarzające sie nicki widnieją co rusz z nowymi zdjęciami. Jak dla mnie jest to taki trik by wyrwać jak najwięcej prezentów od samców Alfa, a dla was?