El_Duderino

 
Rejestracja: 2007-08-19
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
Punkty149więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 51
Ostatnia gra

Cenzura na forum.

Nowy admin na forum usuwa legalne wątki, pewnie z powodu tego, ze brak mu argumentów.
W zakładce "wygrane/przegrane/ na pokerowej części forum założyłem temat, gdzie wkleiłem rozdanie za które dostałem odznaczenie "server revenge". Temat rozwijał się normalnie dopóki admin nie napisał aroganckiej odpowiedzi, że "źle rozegrałem tą rękę i mam pretensje do całego swiata, bo gdyby na flop spadło co innego ..." i dalej takie gdybanie. Dostał ripostę i co ? Wątek usunięty. Ten wpis na blogu tez pewnie wytnie bo ego zbyt duże.


Lista pałkarzy - ODC. I - "Na początku był chaos"

Siema ludzie.
To mój pierwszy wpis na blogu, tak więc chciałbym opublikować coś mocnego. 
Jako, że niczego takiego nie posiadam i nie mam ambicji by zerżnąć coś z Google.com muszę podzielić się listą pałkarzy,którą sukcesywnie spisywałem przez ostatni miesiąc.
Pałkarzy czyli zawodników, których styl grania został okreslony pięknym angielskim zwrotem "hit and hope", jednakże nic pięknego w tym nie ma.
Owi pałkarze to zawodnicy bez honoru, skilla i jaj. Część z nich ich nie ma ponieważ jest płci żeńskiej, część metaforycznie. A pewien odsetek z nich nie ma ich bo po prostu zostały im amputowane przez lekarza lub przez koleje losu.
Jako, że ten ciekawy blog nie obsługuje w Operze "kopiuj/wklej" muszę to wszystko przepisać ręcznie.

j.muranowicz
CapeVerde
drikon2
ozi.
quercitian59
serenity301
TOMASON...7

ja_ci_Tom 

Boriss1
GenteDiMare
RobieRobote 
rubia84
Valsik
wtkb2
!1!!1111111
Licendu
$Wojtek$

pieras
asiorek83

Leighpark

dano1122 
JClear
 
Uru,adc
brugnar
krzych111180

Kolorem bordowym oznaczeni są pałkarze, z którymi miałem do czynienia osobiście, czarnym ci, którzy zaufani ludzie mi zgłosili.Pomarańczowym jest zaznaczony gracz, który nie tylko pałkuje, ale też czeka do końca 20 minutowej gry , gdy juz wie, że przegra. Gra zwykle na 3mieście o kasę.

Czujcie się zobligowani do wpisywania innych pałkarzy w komentarzach i możecie też się podzielić wiedzą jak sprawić by ten blog w Operze obsługiwał "kopiuj/wklej"
Houk.

%%GD_PHOTO_ID%21594529%l%x1Z%%