Felis silvestris

 
Rejestracja: 2013-09-22
Punkty28więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 172
Ostatnia gra
Hold'em Live Pro

Hold'em Live Pro

Hold'em Live Pro
4 lat 311 dni temu

Przykre...

Przykre jest gdy nowo nagrodzone dzieci muszą zaczynać życie od cierpienia
Jeśli ktoś miał by gest pomóc w zebraniu środków na leczenie syna mojej koleżanki, to była bym wdzięczna ❤️
https://zrzutka.pl/6gmuam

If someone could help with collecting money for my friends child, I would be appreciative ????for that 
https://www.gofundme.com/support-aleksander-with-hirschsprung-disease

Możesz także pomóc udostępniając link do zrzutki na swojej stronie portalu społecznościowego lub w jakiś inny sposób. Dziękuję za uwagę ????

Agresja budzi agresje.

Człowiek człowiekowi

Człowiek człowiekowi wilkiem Człowiek człowiekowi strykiem Lecz ty się nie daj zgnębić Lecz ty się nie daj spętlić Człowiek człowiekowi szpadą Człowiek człowiekowi zdradą Lecz ty się nie daj zgładzić Lecz ty się nie daj zdradzić Człowiek człowiekowi pumą Człowiek człowiekowi dżumą Lecz ty się nie daj pumie Lecz ty się nie daj dżumie Człowiek człowiekowi łomem Człowiek człowiekowi gromem Lecz ty się nie daj zgłuszyć Lecz ty się nie daj skruszyć Człowiek człowiekowi wilkiem Lecz ty się nie daj zwilczyć Człowiek człowiekowi bliźnim Z bliźnim się możesz zabliźnić
Edward Stachura


Niby człowiek jest ,,zwierzęciem stadnym,, co nie oznacza, że jak zwierzę należy się zachowywać. Mimo to, jednak każdy ma jakąś bestię w sobie, i odgryzamy sobie przez to często kawał mięcha z (nie była bym sobą gdyby nie napisała dosadnie) z dupy. Jedni atakują pierwsi, inni na atak czekają i się mu odwdzięczają, trzecia kategoria nie robi nic po ataku, ani przed atakiem, już coraz mniej takowych ssaków jest :). Ja niby pierwsza przykrości nigdy nie sprawiam, NIBY, słabszym nigdy nie szkodzę, silniejszym a i owszem. Skąd nagle pomysł na ten wpis... hmm.... znowu chwila zastanowienia nad poezją poruszoną w szkole.... :D ehh nawet nie mam chęci dogłębnie się nad tym wierszem zastanowić. Ale jeśli ktoś zapomniał o nim, lub go nigdy nie przeczytał, to przynajmniej przypomnę, nakreślę, a odczucia same przyjdą po nim odpowiednie każdemu. ;)

Dobry zwyczaj nie pożyczaj...

Mała refleksja na temat pożyczania żetonów na tym portalu. Zawsze chętnie każdemu starałam się pomagać, czy kogoś znałam czy nie znałam dłużej, jak żetony miałam to pożyczałam każdemu kto o nie poprosił. Zawsze każdy gdy prosiłam o zwrot, to dług zwracał :). Aż tu nagle natrafiłam na gracza który pożyczył 300 000 żetonów, nie dużo, ale kwota nie jest ważna. Ważne jest to, że długu nie zwróciła, pomimo moich wielu próśb i napomnień, widziałam jak obraca milionami, więc żetony na koncie miała, bo jak sama powiedziała, 8 mln kupiła :) ale zamiast wpierw spłacić długi to wolała grać :P. Śmieszne wymówki typu - NIE ZROZUMIAŁEGO ZUPEŁNIE DLA MNIE mnie wręcz dobijają. Ostrzegałam, prosiłam, nie zwraca... więc nie będę siedzieć i milczeć i rozdawać żetonów których obecnie na koncie sama mam jedynie 2 500. Tak, że nie ważne czy się na spłatę długów żetony kupuje czy wygrywa, NIE WAŻNE, ważne że gdy się ma je na koncie to należy najpierw spłacać a potem grać i przegrywać itp. SamsungGalaxyS4 zwróć mi moje żetony oszustko !

,,Wspólnie przeciw białaczce,,

Witam ! 
Na początek chciałam zapodać link który już wiele wyjaśni http://www.dkms.pl/pl . Dzisiaj zarejestrowałam się jako potencjalny dawca komórek macierzystych. Każdy może zrobić to na stronie DKMS do której link wkleiłam powyżej. Za dwa trzy tygodnie przyślą mi bezpłatny formularz z pakietem do pobrania wymazu z wewnętrznej strony policzka. To nic nadzwyczajnego, TO NIC NIE KOSZTUJE! Rzadko zdarza mi się przekazywać jakieś kwoty na pomoc dla osób dotkniętych chorobą. Pomyślałam więc, że pomogę inaczej, może ktoś jest gdzieś tam w świecie i potrzebuje akurat mojej pomocy, więc czemu miała bym mu nie pomóc w sposób który mnie nic nie będzie kosztował. Zachęcam i Was do rejestracji :), do pomagania. Kiedyś może zdarzyć się, że to nam taka pomoc będzie potrzebna i z niej skorzystamy jeśli nadarzy się okazja. :) 

Zakochiwać się ciągle, każdego dnia :)

Każdy chciał by się zakochać. Z wzajemnością oczywiście :) ale gdy już do tego dojdzie, trzeba zakochiwać się ciągle, każdego dnia, by miłość przetrwała :). I wszystko przeżywać razem...

https://www.youtube.com/watch?v=kj-KGtXrOeo

Lepiej niech tegoroczna miłość przetrwa
Niebiosa wiedzą że to już najwyższy czas
Czekałem będąc sam zbyt długo
Ale kiedy mnie przytulasz jak ty to robisz
To takie wspaniałe uczucie
Zaczynam zapominać
Jak moje serce rozdziera się 
Kiedy ten ból zostaje wyrzucany
Poczucie jakbyś już nie mógł tak dalej iść


Wracanie do punktu wyjścia wiele razy [przez długi czas]
Tnie jak nożem
Jeśli mnie kochasz, muszę wiedzieć na pewno
Bo tym razem to wymaga czegoś więcej 
Niż słodkich, słodkich kłamstw
Zanim otworzę moje ramiona i upadnę
Tracąc całą kontrolę
Każde marzenie w głębi mojej duszy
Kiedy mnie całujesz na tej ulicy o północy
Powalasz mnie na kolana
Śpiewając: "czyż to życie nie jest takie słodkie"


Lepiej niech miłość tego roku trwa
Lepiej niech miłość tego roku wystarcza


Bo kto ma się martwić
Jeśli nasze serca są rozdarte
Kiedy ten ból zostaje z nich wyrzucany
Czyż nie wiesz że życie toczy się dalej
Pocałujże mnie na tej ulicy o północy
Zawróć mi w głowie
Śpiewając: "czyż to życie nie jest takie słodkie"

Lepiej niech tegoroczna miłość trwa...
Lepiej niech tegoroczna miłość wystarcza...