Fulki

Status związku: w związku
Chcę grać z: kobiety, mężczyźni
Szukam: rozrywki
Znak zodiaku: Waga
Urodziny: 10-04
Rejestracja: 2020-03-13
- Czym jest wolność? - Wolnością od wyboru. Wolnością od myślenia. - Wolność jest rozumieniem. Kto rozumie, jest wolny....(Sted)
Punkty1 133więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 1 867
Ostatnia gra
Yatzy

Yatzy

Yatzy
4 godziny temu

Turnieje pokerowe - GameDesire

Turnieje są rozgrywkami, współzawodnictwem. Bierze w nich udział wielu indywidualnych konkurentów. To rodzaj rywalizacji eliminacyjnej, której celem jest ubieganie się o mistrzostwo, np. turniej wiedzy, poetycki, szachowy.
GD jest miejscem, gdzie największą popularnością cieszą się rozgrywki pokerowe. Od niezbyt dawna biorę w nich udział. Z niektórych jestem zadowolona, z innych niezbyt. Nie wiąże się to z wygrywaniem czy przegrywaniem, chociaż każdy chciałby być tym najlepszym;).
Takie zmagania są porównywalne ze sportowymi. Obowiązuje w nich etyka, kultura i poczucie honoru. A jakie są turnieje GD, widzi każdy ich uczestnik. Panuje jednak, na ten temat, trudna do zrozumienia cisza. Wulgaryzmy są na porządku dziennym, przy najbardziej nieistotnych powodach. Nagminnie zdarzają się wielokrotne "odpoczynki" lub "nieobecności", stosowane przez graczy, którzy uaktywniają się, dopiero, w momentach dla nich korzystnych.
Bywają też stoły, przy których z przyjemnością się gra. Gracze traktują się w poprawny sposób, tworzy się miła atmosfera. Przeważnie ma to jednak związek z wysokością opłaty za turniej.
Nie wiem, czy opisywane, przeze mnie, zachowania są zgodne z regulaminem pokerowych rozgrywek na GD. Nie wiem też, czy admini wiedzą o zachowaniach i kombinacjach niektórych graczy.
Sami powiedzcie, jak można uzasadnić tak nieetyczny sposób gry? Czy dobry wynik może być, wówczas, satysfakcjonujący?