Krzychosław

 
Rejestracja: 2021-09-06
Czasem płaczę, bo chce mi się płakać wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło.
Punkty287więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 713
Ostatnia gra

Wielka Rasija już na kolanach i ledwo zipie

Czołgi stanęły w płomieniach sukces Ukraińców... Rosjanie znowu rozgromieni zabójczo skuteczny kontratak Ukraińców... Krym nie wspomoże Putina rezerwy niemal całkowicie wyczerpane... Rosyjska kolumna zniszczona na moście... Sytuacja na froncie Rosyjskie wojska zostały zdemolowane... Rosjanie są wyczerpani Zełeński: Ukraina odnosi taktyczne sukcesy... Wrogie samoloty nad Kijowem zestrzelone... Rosyjski dron Orion zastrzelony...
To tylko kilka nagłówków w Polskich mediach. A może by tak powiadamiać o tych sukcesach te 3 miliony ludzi przekraczających granice.


Tragedia w KWK

Tym co odeszli na wieczną szychtę Panie świeć nad ich duszami. Tej braci górniczej która walczy jeszcze pod ziemią Szczęść Boże tyle wyjazdów ile zjazdów. ????????️????


Czas skończyć z tą fikcją.

Jak pisałem w zeszłym roku że stawiam wszystkie pieniądze na to że będzie kolejna fala i kolejna dawka to byłem równo hejtowany. Prosze bardzo nowy rok nowe możliwości przyszedł omikron i kolejna dawka przypominająca. Dziś czytam wypowiedź prof. Flisiaka który zasiadał w Radzie Medycznej o tym że trzeba zlikwidować całkowicie kwarantanne bo to jest fikcja. Gdzie są teraz ci zaszczepieni co na forach pisali że poumieramy bez śmiercionki ? Podobno my płaskoziemcy i szury jesteśmy idiotami i niczego nie rozumiemy ? A tu ataki myk wasz lekarz z Rady Medycznej który uświadamiał was że to niebezpieczna choroba mówi że czas skończyć z tą fikcją...


Cyrku ciąg dalszy

Natalia Maliszewska uziemiona na IO z powodu koronaświrusa.
Może wreszcie wszyscy polscy covidianie przejrzą na oczy! To jest cyrk! Pozaszczepiani ludzie, testowani każdego dnia po kilka razy. Jak wykryją w teście wirusa, izolacja. Nie ma znaczenia, że nie ma objawów, że są to zdrowi ludzie. Mam nadzieję, że ta olimpiada przyczyni się do tego, że ludzie poznają chiński model życia, kontroli społeczeństwa i dyktatury, która tam panuje i raz na zawsze zamiast zniewolenia będą pragnąć wolności!


Merry Christmas Everyone

No to udanych świąt ludziska! Jedzta, pijta i się bawta! I ? się jedynie Jackiem Danielsem czy innym grzańcem ?Tylko z umiarem, co by potem „drapania w gardle” nie było ? Zdrowia, radości i świąt wolnych od medialnej propagandy. Pozdrawiam! ??