dynamitka27

 
Rejestracja: 2008-06-04
Satysfakcjonuje mnie czasem bycie niezrozumianą , zagadkową i nigdy nieodkrytą do końca...
Punkty42więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 158
Ostatnia gra
Tysiąc

Tysiąc

Tysiąc
8 lat 153 dni temu

Prezenty

Prezentów: 157

Fotki

Coś o mnie

O mnie
Julita to imię pochodzenia łacińskiego, wywodzące się od imienia Julus i pierwotnie będące zdrobnieniem imienia Julia.

Znaczenie imienia Julita mówi nam, iż szczęśliwą liczbą tego imienia jest jedynka, która w przypadku tego imienia oznacza, że większość przedsięwzięć kończy się sukcesem. Kolorem imienia Julita jest szafirowy, a kamieniem chryzopras. Nad imieniem Julita czuwa planeta Wenus, a idealny znak zodiaku dla tego imienia to Byk. Totemem roślinnym imienia Julita jest lilia, zaś zwierzęcym osioł.

Znaczenie imienia Julita mówi nam, iż jest to osoba stanowcza, mająca swoje zasady, których się sztywno trzyma. Ponadto jak mówi znaczenie imienia Julita jest to kobieta obowiązkowa i systematyczna, zawsze dotrzymująca słowa, lubiąca pomagać innym. Czynienie dobra daje jej mnóstwo satysfakcji.

Cechą charakterystyczną imienia Julita jest wytrwałość, a także jak mówi znaczenie imienia Julita - upór, godny największego osła. Upór ten jednak pozwala Julicie stawiać czoła wszystkim przeszkodom i wytrwale dążyć do celu mimo wcześniejszych niepowodzeń. Stąd też większość poczynań Julity ostatecznie kończy się sukcesem.

Ponadto zgodnie z tym co twierdzi znaczenie imienia Julita jest to osoba ceniąca wierność i miłość. Wielu ubiega się o względy Julity, gdyż ma ona to do siebie, że jest ładną kobietą, jednak ona czeka na księcia z bajki, któremu odda swe serce i duszę. Julita jest powodem wielu złamanych serc - jednak nie wykorzystuje ona mężczyzn.

Według znaczenie imienia Julita jest osobą pracowitą i pełną optymizmu. Posiada również znakomity gust, stąd też zwykle jest bardzo elegancka i dba o swój wizerunek.

Idealnymi zawodami dla imienia Julita są: architekt wnętrz, dekorator wnętrz, architek, wizażystka, kosmetyczka, fryzjerka.


Jestem jak puzzle, ale każdy z nich jest poszarpany.....
Jeśli to zrozumiesz...
to możemy czynić cuda............
Co lubię
Lubię : gdy wiatr rozwiewa mi włosy , chodzić brzegiem morza i oglądać zachód słońca , uwielbiam gdy ktoś głaszcze mnie opuszkami palców po plecach , patrzeć w oczy osobie z którą rozmawiam,gdyż ,,w oczach tkwi siła duszy,,.
Czego nie lubię
Nie lubię : gdy ktoś zwracając się do dziewczyny, mówi na nią ,,laska,,,to działa na mnie jak płachta na byka ..........
braku skromności..
fałszywych przyjaźni....
Zaskarbiania sobie kogoś jedynie po to, aby czerpać z tej znajomości jakiegoś rodzaju korzyści...

Ostatnie wizyty

Ilość wizyt: 42052
50 dni temu
86 dni temu
86 dni temu
96 dni temu

Tablica