gajorr

 
Rejestracja: 2008-01-27
Punkty143więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 57
Ostatnia gra

Serwer Counter-Strike'a !!

Ruszył już serwer DEAGLE ARENA. Jak nazwa wskazuje rozgrywka toczy się na mapach z deagleami. Najważniejsze informacje widzicie poniżej:

Nazwa serwera: DEAGLE ARENA www.u-berta.pl
IP: 213.199.218.180:27015
Typ serwera: Steam
Tryb rozgrywki: AIM/DGL
Sloty: 22
FriendlyFire: OFF
Czas mapy: 15 min
Godziny Uptime: 24/7
Lokalizacja: Polska (Rydzyna)
Strona/Forum: u-Berta.pl
Dodatkowo: alltalk_1
Sponsor Serwera: sector-el.pl

 

UWAGA! NABÓR NA ADMINÓW!


Again, ponownie dominujemy!


Podobnie jak w 2006 roku Polacy reprezentujący nasz kraj wygrali światowe finały WCG 2009 odbywające się w chińskim Chengdu. Reprezentacja w składzie Neo, LUq, Taz, Kuben i Loord po raz kolejny stanęli na najwyższym stopniu podium odbierając złote medale, czek na 35 tys. dolarów oraz nagrody rzeczowe.

Finałowy mecz rozpoczynał się już o 5:30 naszego czasu. Różnica czasowa pomiędzy Europom a Chinami wynosi bowiem aż 7 godzin. AGAiN na mapie de_nuke podejmowali szwedzki zespół fnatic, po wcześniejszych meczach wydawać się mogło, że bardzo ciężko będzie postawić opór zespołowi ze Szwecji. Wynik 15:15, następnie 4 dogrywki. Wynikiem 28:26 Polacy wygrywają pierwszą mapę. Słysząc train w sercu zrobiło się aż miło, wiedzieliśmy bowiem, że Polacy o wiele lepiej mają przygotowaną tą mapę. Wygrali ją pewnie i pokazali, że nadal liczą się w światowym e-sporcie. Warto było wstać o 5 rano, po raz kolejny jesteśmy Mistrzami Świata. Dotychczasowe światowe sukcesy to 2-krotne zajęcie 1 miejsca na ESWC i 2-krotne zwycięstwo na WCG.

Jeżeli nie mogliście obejrzeć meczu na youtube pojawiły się 3 odcinki z całego spotkania. Zapraszam do oglądania.

https://www.youtube.com/watch?v=NLkHFudn3q8
https://www.youtube.com/watch?v=wt50cbLOCug
https://www.youtube.com/watch?v=fYUYhlocHcY

Jak powiedział LUq w wywiadzie dla HeadShot TV nazwa AGAiN oznacza ponowne zajęcie 1 miejsca podczas WCG. Dziękujemy za zwycięstwo dla Polski ;)

 

Jak widzimy na zdjęciu obok Loorda z mikrofonem stoi Maciej Rock, przedstawiciel telewizji Polsat. Zapewne pojawi się wzmianka o wyczynie Polaków jakiego dziś dokonali. Oglądajcie Się kręci już w sobote o 10.40.


Muza Electro

www.livingelectro.com stronka dla tych, którzy lubią posłuchać elektronicznych brzmień ;)


Dostepny jest Video Poker NA GAMEDESIRE

NOWY VIDEO POKER JUŻ DOSTEPNY

http://beta.gamedesire.com/la-pl,gry.online-video.poker.html