kunczik

 
Rejestracja: 2005-07-13
Punkty95Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 105
Ostatnia gra

Aktywność w grach

Pool Live Pro

Pool Live Pro

ZwycięstwaRozegranych gier
3460

Prezenty

Prezentów: 9

Fotki

Coś o mnie

O mnie
Ludzie mówią, że wariatka, ale taka pozytywna :) Uwielbiam się śmiać, biegać po plaży i lody czekoladowo-miętowe ;P
Jak wyglądam to każdy może sobie zobaczyć zdjęciu. Poza tym mam tysiąc marzeń i milion pomysłów na minutę ;)
Zainteresowania
Pływanie to najbardziej. A ostatnio nauka języków. Stawiam też pierwsze kroki w nauce html, tak, że jakby ktoś ewentualnie zechciał mi udzielić kilku porad i wskazówek to ja bardzo chętnie przyjmę ;)
Ulubione filmy
"The Oxford Murders" - nie znam polskiego tytułu, stary, ale polecam bo świetnie się go oglądało. "Oko", "Rec" i pewnie jeszcze parę by się znalazło, ale nie mam pamięci do tytułów.
Ulubiona muzyka
Jeśli chodzi o gatunek to nie mam ulubionego. A na tytuły brakło by miejsca. Taka, którą często nucę to Heartbeats Jose Gonzalez'a i Jaki piękny świat - Alicji Majewskiej.
Ulubione książki
Heh, tego to dopiero jest. Od kilku lat nadrabiam zaległości bo w szkole nienawidziłam czytać. Teraz jestem na etapie "odmóżdżaczy" czyli babskich książek o wszystkim i o niczym. Spodobała mi się "Diabeł ubiera się u Prady" choć film zobaczyłam dużo później w TV. "Absolwentka" też fajna (filmu nie widziałam).
Co lubię
Szczerość, lojalność, wypady z przyjaciółmi do klubu, grille u Marty ;) ciepłą herbatę z cytryną, wieczorne pogaduchy u siostry przy Martini rosso i szczurka imieniem Mysza, którego ukradła mi mama :)
Czego nie lubię
Obłudy, kłamstwa, zdrady, dwulicowych ludzi, malkontentów. Wstawać za wcześnie, deszczu, smutku i zupy szczawiowej ;] A i przegrywać nie lubię, ale to chyba każdy.

Ostatnie wizyty

Ilość wizyt: 8365
58 dni temu
59 dni temu
63 dni temu
66 dni temu
67 dni temu
71 dni temu
74 dni temu
75 dni temu
75 dni temu

Tablica