piespies

 
Rejestracja: 2010-01-21
Gang Donalda
Punkty160Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 40
Ostatnia gra

Wiarygodność

2012-06-19       

Tusk i jego ekipa doprowadzili wiarygodność  władzy w Polsce do takiego stanu, że gdybym zobaczył człowieka który przystawia pistolet do skroni i strzela sobie w łeb, a skądinąd wiedziałbym, że był chory na raka, żona puściła go w trąbę i spalił mu się dom a  przedstawiciel prokuratury ogłosił, że popełnił samobójstwo to i tak bym w to nie uwierzył.

Powrót

2011-10-21       

Wróciłem z wygnania. Za recydywę ( wyrażanie swoich opinii na temat sytuacji w kraju i jaśnie nam panującej Platformy Obywatelskiej ) czeka mnie dożywocie.

Wyrok

2011-10-13       

Czas ultimatum minął, wyrok został wykonany. Cenzor  w4rp usunął mi wszystkie zdjęcia z profilu. Niech żyje wolność i swoboda w wydaniu Platformy Obywatelskiej. A tak straszyli PiS-em. Wszystko zło, które przypisywali Prawu i Sprawiedliwości wprowadzają teraz w życie. W psychologii takie działanie ( przypisywanie swoich złych cech komuś innemu ) nazywa się projekcją. Wprowadzenie cenzury przyczyniło się do upadku niejednego reżimu, czego i tuskowej władzy z całego serca życzę.

Ultimatum

2011-10-12       

Dostałem ultimatum od cenzora o nicku w4rp żebym w ciągu 24 godzin usunął zdjęcia ze swojego profilu. Czekam na wyrok wydany w imieniu miłościwie nam panującej władzy.

Cenzura

2011-10-12       

Ledwo Tusk wygrał wybory już mi ocenzurowali profil.

Elity z nami

2011-10-12       

Elity popierają Platformę Obywatelską. W więzieniach pierwsza PO, drugi jej klon Ruch Palikota. Zwyciężyliśmy i tak już do końca świata i jeden dzień dłużej.

Recepta na sukces wyborczy

2011-10-10       

Wszystkie partie polityczne w Polsce wyczyniają cuda żeby wygrać wybory. Wynajmuje się szpeców od wizerunku, organizuje wiece z kiełbasą wyborczą i wyczynia różne inne cuda, a recepta na sukces wyborczy jest bardzo prosta: wibrator do ręki i pluć na kościół. To w tak mądrym i wykształconym narodzie jakim są Polacy w zupełności wystarcza.

Zwycięska Platforma Obywatelska

2011-08-19       

Moja partia Platforma Obywatelska będzie już zawsze wygrywać wybory dzięki genialnemu posunięciu naszego wodza słoneczka Peru Donalda I. Jemu to w swojej bezgranicznej mądrości udało się przy wydatnej pomocy przychylnych nam mediów wcisnąć narodowi, że elektoratem PO jest przede wszystkim inteligencja, ludzie mądrzy i wykształceni. A ponieważ każdy półgłówek, który samodzielnie nie potrafi myśleć i wyciągać wniosków z tego co się wokół niego dzieje chce być jednak inteligentem, więc zawsze będzie głosował na nas. Jakie to jest genialne w swej prostocie. Dzięki temu moglibyśmy rządzić zawsze. Jest jednak jeden mały szkopuł. Co się stanie gdy się już dłużej nie da żyć na kreskę i braknie chleba, szlak trafi gospodarkę a " inteligencja " się opamięta i ruszy na barykady. Ale co tam, po nas choćby potop, a co se pożyjemy to nasze, nie ma co za daleko patrzeć w przyszłość.

Tylko Platforma Obywatelska

2011-07-29       

Gorąco zachęcam do głosowania w przyszłych wyborach na Platformę Obywatelską. Jest to najbardziej liberalna partia na świecie. Przy PO PRL-owski Front Jedności Narodu to pikuś. W Platformie jest miejsce dla wszystkich od komunistów po najbardziej skrajną prawicę. Jedynymi warunkami przynależności do PO są: nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości i miłość do lodów. Do wstępowania w szeregi mojej partii specjalnie nie namawiam, bo wraz ze wzrostem ilości członków zmniejszy się dostępność lodów. Wystarczy jak na nas zagłosujecie.

Wolność według PO

2011-04-04       
Triumfalny powrót cenzury za jaśnie nam panującej Platformy Obywatelskiej. W czasie rządów Prawa i Sprawiedliwości straszono nas dyktaturą chociaż nic się nie działo co wskazywałoby,że Polska idzie w kierunku dyktatury. Obecnie wszystko to czym straszono Polaków,że zagraża nam jeśli będzie rządził PiS zostaje powoli ( a nawet już nie powoli tylko z pełną bezczelnością wobec braku reakcji ze strony społeczeństwa ) zostaje wprowadzane w życie. Pół*****graficzne zdjęcia można umieszczać na profilu, ale żartobliwe fotki dotyczące PO, a w szczególności sondażowego premiera Słoneczka Peru już nie. Tego nie było od czasu uzyskania przez Polskę niepodległości, nawet za rządów SLD. Cenzor nie tylko nie pozwala mi umieścić nowych zdjęć,ale jeszcze raz cenzuruje i usuwa stare, uprzednio dopuszczone.