po_co_mi_nik

 
Chcę grać z: mężczyźni
Szukam: rozrywki
Znak zodiaku: Wodnik
Urodziny: 2002-02-02
Rejestracja: 2012-01-25
Ja jestem tu, a gdzie 2 pozostałe cuda świata :)
Punkty88więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 112
Ostatnia gra

Ferie w Zakopanem

Krótki przewodnik dla wybierających się na ferie do Zakopanego ????


Wigilijny gość

Witajcie krasnoludki z GD, ponoć w wigilijny wieczór przy stole może pojawić się niespodziewany gość, kogo chcielibyście ugościć, a kogo nie ?


Na co czekamy?

Zbliża się czas obdarowywania prezentami, czas, kiedy jesteśmy bliżsi sobie, przewrotnie zapytam: co chciałabyś/chciałbyś znaleźć pod choinką wigilijnym wieczorem?


Drzwi

Bez obawy, wierszyka nie będzie ?

Ostatnio spotkałem się z takim oto stwierdzeniem:

" Drzwi mogą być albo otwarte, albo zamknięte - innej możliwości nie ma."Naprawdę nie ma innej możliwości ? Co o tym sądzicie ?


Ginące zawody

Witajcie.

Zauważyłem, że ostatnio na blogach zapanował niebywały marazm. Dlatego też chciałbym je nieco ożywić i zaproponować na weekend pewną zabawę :

Wytypowałem sobie trzy, moim zdaniem "najbardziej ginące" zawody. Osoba, która w prawidłowej kolejności trafnie wytypuje moją trójkę, co jest mało prawdopodobne ? lub najbardziej zbliży się do moich typów, otrzyma w nagrodę wybrany wg mojego widzimisię prezent.
Podpowiedzi będą wyglądały dokładnie tak, jak w grze mastermind, czyli czarny - dobry typ na właściwym miejscu, biały - typ dobry, miejsce złe, dodatkowo czerwony - to nie ta profesja.
Zapraszam i zaczynamy.
Powodzenia.