wiesiek26

 
Rejestracja: 2012-09-21
Punkty151więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 49
Ostatnia gra
Tysiąc

Tysiąc

Tysiąc
2 lat 167 dni temu

Aktywność w grach

Mahjong

Mahjong

Gry UkończoneNajlepszy Wynik
79244024
Enter the temple
First hit
Mahjong addict
Mahjong addict
Mahjong addict
Tysiąc

Tysiąc

ZwycięstwaWygrane Żetony
190117 625

Prezenty

Prezentów: 8

Fotki

Więcej albumów: 222

Coś o mnie

O mnie
"Dla uczciwych jest to piekło,
Dla cwaniaków raj,
Dla głupich głupota,
Dla mnie to mój kraj."

Jestem idealistą, gotowy do walki o to, w co wierzę, aż do końca. Tylko Prawda mnie interesuje. Niewiele mnie obchodzi opinia innych. Wiem, że prawdziwa wartość rzeczy i ludzi jest niewidzialna dla oka.

Mężczyzna spod znaku Skorpiona posiada niezwykły magnetyzm, jest uroczy albo irytujący, ale wszyscy go zauważają. Uwodzi bez wysiłku. Nie znosi przeciętności. Ma tendencje do popadania w skrajności. Przystojny czy nie, pociągający lub nie do zniesienia, nikogo nie pozostawia obojętnym, jego spojrzenie jest zawsze intensywne. Wysportowany, żywy i pełen energii. Gotowy do eksplozji, ale skryty w środku...
Pełen pasji, z trudem znosi monotonię dnia codziennego. Ponieważ jest idealistą, który nie zadowoli się zwykłą kobietą, życie z nim nie należy do łatwych. Poszukuje Kobiety Idealnej, która pozwoli mu dotrzeć do nieodkrytych dotąd obszarów miłości i przyjemności. Miłość to dla niego walka, poszukiwania, które tylko odważni są w stanie podjąć. Zasłużyć na jego miłość można przez prowokację, opór i nieustanną gotowość do nowych przygód. Mężczyzna Skorpion rzadko zadowala się małżeństwem, chyba że znajdzie kobietę do siebie podobną. Tak samo jak on niezaspokojoną, ciekawą życia i gotową odradzać się każdego dnia.
Zainteresowania
komputery, elektronika, trochę motoryzacji
Ulubione filmy
thrillery, komedie.
Ulubiona muzyka
każda, zależy od pory dnia i nastroju
Ulubione książki
raczej wojenne
Co lubię
hmmm, sam nie wiem
Czego nie lubię
kłamstwa, fałszywych ludzi

Tablica