zbyszko8289

Status związku: wolny(a)
Chcę grać z: kobiety
Szukam: przyjaźni, rozrywki
Znak zodiaku: Skorpion
Urodziny: 1999-11-04
Rejestracja: 2010-05-17
Punkty171więcej
Do utrzymania poziomu: 
Ilość potrzebnych punktów: 29
Ostatnia gra
Mahjong

Mahjong

Mahjong
6 godzin temu

Jak to jest? Nie rozumiem!!!

Usłyszałem, jak w Radio Maryja, jego dyrektor powiedział, że zwierzył mu się jakiś ginekolog i powiedział, że w życiu zawodowym wykonał 78 tyś. aborcji !!!
A wiem, że księży katolickich uczy się, że mogą kłamać " w dobrej wierze". Na mój gust, do każdego kłamstwa można dorobić "dobrą wiarę", ale pozostanie kłamstwem i oszuka bardzo wielu ludzi jak w tym przypadku, bo gro słuchaczy tego radia, to fanatycy, a Ojciec dyrektor, to dla nich święta osoba.
To zastanówmy się nad tym, czym wsławił się ów ginekolog.
Zakładam, że pracował jako ginekolog wykonujacy zabiegi 40 lat.
Rok to 365 dni pomniejszony o 52 niedziele, 52 soboty, 26 dni urlopu i 5 dni innych kiedy się nie pracuje, nie zakładam chorobowego, na którym mógł przebywać, to daje 230 pracy w roku.
Teraz prosty rachunek : 78 ooo zabiegów podzielić przez 40 lat pomnożonych przez 230 dni pracy w roku, daje wynik:::
17 zabiegów w dwa dni !!! Możliwe to? przez 40 lat, każdego dnia ponad 8 zabiegów ???
W necie wyczytałem, ze obecnie zabieg to nie mniej niż 2000zł.
To ile doktor mógł zarobić po dzisiejszych cenach ???
156 000 000zł.
Ile z tego dostał Urząd Skarbowy, a ile Ojciec dyrektor za wybaczenie 78 ooo grzechów???
Szkoda, że nic nie mówi np. o dzieciach księży, którym w większości Kościół nie pozwala nadać nazwiska ojca? A w Polsce jest ich minimum 3000 osób. A jak karze się księży, którzy nie dotrzymali przyrzeczenia życia w celibacie?
Kolejne kłamstwo w "dobrej wierze"?Jak to jest? Nie rozumiem!!!

Chwilę temu układałem kostki w mahjongu. Rozdanie najszybciej rozłożył gracz, na profilu którego widnieje rosyjska flaga.
Kobieta, Polka, w sposób wulgarny zaczęła obrażać tego człowieka. Stanąłem w jego obronie, bo nienawidzę szowinistów! Nikt nie ponosi winy za to że się urodził tutaj, czy tam. Ponosi winę za to co ewentualnie złego robi. Jesli ta pani / pani piszę z małej litery, bo takich ludzi nie szanuję/, wie o czynach, które zarzuca temu graczowi, to niech zgłosi to stosownym służbom, oni od tego są, a nie ona.
Wojska radzieckie przeszły przez Polskę dwukrotnie w czasie II Wojny Światowej, wiele nieszczęścia pozostawili po sobie o których wiemy i nie wiem. I teraz takie brutalne porównanie, za które przepraszam! Załóżmy całkowicie absurdalną sytuację. Pradziadek tego gracza zgwałcił prababcię tej pani, która nie cierpi Rosjan i teraz oboje są w kilkunastu procentach genetycznym rodzeństwem?
My nie jesteś narodem wybranym, są nacje, które i nas nie lubią, że przyponmę niedawną wizytę oficjalną Prezydenta w jednym z afrykańskich państw i okrzyki ich obywateli : Precz z Polakami.
Za nie popieranie szowinizmu na na GD, zostałem przez WYRÓŻNIONY !!! Nie mogę wejść na żadną grę. Dziękuję !!!


Jak to jest? Nie rozumiem!!!

Oglądałem wczoraj film na jednym z portali. Zrobiony na granicy z Ukrainą przez rolników blokujacych jedno z przejść.
Na przejściu rolników zainteresowały dwa TIR-y z z tabliczkami za szybami ; POMOC HUMANITARNA. W pierwszym z nich, na fotelu pasażera siedziała siostra zakonna. Rolnicy zagadali kierowcę, bo siostra nie zgodziła się na rozmowę filmowaną przez nich i poprosili, by kierowca pokazał im co jest w środku. Odpieli boczną plandekę i okazało się, że cały TIR załadowany jest pustymi skrzynkami plastikowymi, takimi zielonymi, w jakich w sklepach są warzywa i owoce. Tylko przy samych drzwiach naczepy były złożone koce, od podłogi do sufitu. Po otwarciu drzwi odnosiło się wrażenie, że na TIR po dach jest istotnie pomoc humanitarna. Kierowca stwierdził, że został wraz z samochodem wynajęty i o celu, ani towarze jaki ma być przewieziony nic nie wie, bo wszystkim kieruje siostra zakonna - dysponentka konwoju obu samochodów.
W jaki sposób kilkaset, a może kilka tysięcy plastikowych skrzynek na warzywa i owoce, plus ze 200 kocy może pomóc Ukrainie ?
A może kościół katolicki pod przykrywką miłości do bliźniego pomaga ukraińcom pozbyć się produktów rolnych, oczywiście w zamian za kasę i dostarczyć to, w ramach miłości do drugiego bliźniego - Polaka, również w zamian za kasę i z niemiłością do trzeciego bliźniego-Polaka, który ten produkt w pocie czoła produkuje i nie może sprzedać za pieniądze, które pozwolą przeżyć jego rodzinie do kolejnych zbiorów, bo kościół jest jego nieuczciwym konkurentem !!!
Z moich obserwacji, to coraz wiecej biznesu w habitach ! Czy seminaria nie powinny zmienić swojej nazwy na Biznes-Seminaria?


Jak to jest? Nie rozumiem!!!

Przyszła do mnie sąsiadka, emerytka, której czasami pomagam w dokumentach i pyta mnie jak to jest ??? Z ZUS dostała pismo o podwyżce dotychczasowej emerytury, na rekę prawie 2000zł, o 560zł ! Najpierw radość... ale po sprawdzeniu stanu konta...zdziwienie ! Faktycznie teraz dostaje niecałe 50 zł więcej ! Dlaczego ??? I to pytanie zadała mnie.
Wyjaśniłem, że teraz wzrosła również Jej składka zdrowotna, ale i doszła zaliczka na podatek. To co z tego będę miała ? -zapytała.
Ano będzie , mały kłopot. Bo gdzieś pod koniez lutego przyszłego roku, dostanie PIT z ZUS za 2023 rok. Roaliczy swój PIT, złoży w marcu, to do czerwca powinna dostać nienależnie pobrane zaliczki.
Ona na to: że podwyżka od sierpnia, to prawie rok musi na nią czekać? A inflacja w tym czasie?
A od stycznia 2024, dalej beda pobierać zaliczki, by te nienależnie pobrane oddać za półtora roku ???
Tak sąsiadko, jest Pani w grupie, która obniża inflację w kraju. Państwo faktycznie samo pożycza od Pani pieniądze, oddając je po czasie, bez zadnej rekompensaty z tytułu inflacji. BO PANI MA JĄ SPŁACAĆ !
Ja miałem wolne 4000zł, kupiłem roczne obligacje, czyli jak Pani pożyczyłem państwu te pieniadze, ale po roku Państwo zrekompensuje mi choć częściowo tę pożyczkę, bo jest oprocentowana 6,25 % czyli do tych 4000 zł dostanę jeszcze ok. 250zł.
Bo w każdym systemie najłatwiej jest łupić ludzi biednych.


Jak to jest? Nie rozumiem!!!

Nasz wódz mówi, że kandydatów na premiera jest dwóch, bo obaj twierdzą, że mogą uzyskać wiekszość w sejmie.
Duduś, słabo liznąłeś matematyki w szkole, bo wtedy wiedziałbyś, że w obecnej sytuacji jeden z nich łże! Mierzyłeś im nosy ???
Szkoda, że mnie nie zaprosiłeś do pałacu, bo złożyłbym podobne oświadczenie i miałbyś trzech kandydatów na premiera.
Poza tym, strasznie opieszale podeszłeś do rozmow z partiami, po cztery niecałe godziny pracy dziennie, choć u nas obowiązuje w zasadzie 8 godzinny dzień pracy.
Rozumiem, że realizujesz zasadę, że im gorsze stworzysz warunki PO i wspólnikom, tym glośniej opozycja bedzie krzyczała, że wybory były spreparowane i wam się należała władza, bo lepiej ją sprawowaliście.
Choć osobiście jestem przekonany, że misję tworzenia rządu powierzysz Krzywoustemu, bo to " wygrana partia "
Posiedzenie sejmu powołałeś dokładnie na dzień po zakończeniu obecnej kadencji, czyli cały dzień, przed ustawowym terminem.
Wtedy powierzysz misję przedstawicielowi PiS, miną kolejne dwa tygodnie zanim zrobisz to, co powinieneś w kilka dni po wyborach! Bo dla bardzo wieli jest oczywiste, że taki rząd, nie uzyska aprobaty większości sejmowej. A po co takie wydłużanie czasu do granic prawa?
Bo na uzyskanie funduszy europejskich potrzeba czasu, trzeba wiele ustaw zmienić, a to może oznaczać, że pierwsza transza, którą musimy uzyskać do końca listopada, przepadnie i będzie duża wygrana PiS. A cała reszta tych funduszy musi być wykorzystana do końca 2025r, czyli dwa razy szybciej niż miał na to czas PiS.
Nie przypuszczałem, że prezydent może być przeciw narodowi, który reprezentuje, ale dzisiaj, czytając prasę, doznałem olśnienia!!!
Oczywistym jest, ze prezydent to marny prawnik, który z premedytacją łamie Konstytucję , a którego promotor doktoratu Dudusia, powiedział, że bardzo się wstydzi swojego podpisu na tej pracy. W związku z czym bedzie miał kłopoty z pracą po kadencji, bo kto , kogoś takiego zatrudni?
Otóż, z Kacelarii Prezydenta wypłynął sygnał, że kadencje Prezesa i Prezydenta kończą się w 2025 roku, to własnie wtedy Prezes na emeryturę, albo jako społeczny doradca Prezydenta, który zasiadzie na stołku prezesa.