Hold'em Live Pro

631 online
Wysokie wygrane w zasięgu ręki! Wejdź do gry!
631 online
Zagraj

Jak grać w Texas Hold'em - zasady gry

Okno startowe

Okno startowe - Texas Holdem

Na środku ekranu znajdziesz Gry stolikowe oraz Turnieje. Poniżej znajduje się sekcja turniejów Sit & Go, lista przyjaciół oraz najskuteczniejszych graczy.

Na samej górze ekranu umieszczony jest panel informujący o Twoim poziomie doświadczenia, bieżącym stanie konta, statystykach Rakeback (symbol portmonetki) oraz dostęp do sekcji płatności (symbol plusa).

Ponadto, w oknie startowym umieszczone są informacje o wysokości Jackpota oraz liczbie graczy online.Gry stolikowe

Gry stolikowe - Texas Holdem

W tej sekcji za pomocą symboli + i - możesz dokonać wyboru stawki, według której będzie toczyć się gra. Zmiana stawki spowoduje zmianę informacji o ilości dostępnych stołów odpowiadającej danej stawce. Kliknięcie w żółty przycisk Rozpocznij grę spowoduje, że system automatycznie dobierze stolik według ustalonej stawki i umieści przy nim gracza. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać stolik, kliknij żółty napis Więcej.
Turnieje

Turnieje - Texas Holdem

W głównym oknie sekcji turniejowej opisany jest najbliższy, proponowany przez system turniej wraz z informacjami o wysokości wpisowego, puli nagród, liczbie zapisanych graczy do turnieju oraz czasie, który pozostał do jego rozpoczęcia. Żółty przycisk Dołącz do turnieju zapisuje gracza do proponowanego turnieju.

Aby samodzielnie wybrać turniej, kliknij żółty napis Więcej. Lobby turniejowe otworzy się w nowym oknie.
Profil gracza

Profil gracza - Texas Holdem

Kliknięcie w awatar spowoduje otwarcie mini-profilu.

Tutaj uzyskasz informacje o:

 • aktualnym poziomie doświadczenia
 • ilości wygranych Żetonów
 • kolekcji osiągnięć
 • statystyce Twoich gier

Lobby gier stolikowych

Lobby gier stolikowych - Texas Holdem

Okno Main Lobby podzielone jest na dwie sekcje. Górna umożliwia poruszanie się po stolikach według ustalonych kryteriów (poziom stawek, wielkość stolika) i dołączenie do wybranej gry. Wystarczy kliknąć Graj.

Dolna sekcja zawiera okno czata i pełną listę stolików, ze szczegółową informacją o stawce gry, ilości graczy i aktualnej ilości Żetonów ma stole. Obok listy, w formie graficznej przedstawione jest rozmieszczenie graczy przy wybranym stoliku.

Aby zobaczyć listę stolików wraz z informacjami o nazwie, stawkach, liczbie graczy oraz sumie Żetonów, które posiadają grający, naciśnij przycisk "Pokaż inne stoliki".

Sekcje oddziela od siebie pasek zawierający wskazówki dotyczące kryteriów wyboru stolika oraz opcje zaawansowane dla Listy stolików.


Lobby turniejowe

Lobby turniejowe - Texas Holdem

Górna sekcja umożliwia poruszanie się po turniejach według ustalonych kryteriów (rodzaj turnieju, wysokość stawki) i dołączenie do turnieju, który najlepiej odpowiada wybranym kryteriom.

Dolna sekcja zawiera okno czata, listę turniejów, do których jest zapisany gracz i pełną listę turniejów ze szczegółową informacją na temat wpisowego, statusu turnieju i liczby zapisanych graczy. Obok listy umieszczone są szczegółowe informacje o wybranym turnieju.Okno gry

Okno gry - Texas Holdem

W lewym górnym rogu ekranu sprawdzisz swój poziom doświadczenia, bieżący stan konta oraz statystyki Rakeback (symbol portmonetki) Kliknięcie symbolu "+" umożliwi szybki zakup dodatkowych Żetonów.

Poniżej możesz sprawdzić numer aktualnego i poprzedniego rozdania oraz jego przebieg. Łatwy dostęp do historii rozdań pozwoli na dokładną analizę i poprawę Twojej gry.

Prawy górny róg okna gry zarezerwowany jest dla dodatkowych opcji konfiguracji stolika takich jak: zrzut ekranu, statystyki stołu, zmiana widoku stolika, włączenia/wyłączenia dźwięku oraz wyjścia z gry.

Dolna część okna gry składa się z Czata, informacji o Graczach przy stoliku oraz Opcji licytacji.


Opcje licytacji

Opcje licytacji - Texas Holdem

W prawej dolnej części widoku stolika znajdują się opcje licytacji. W czasie rozgrywki gracz musi wielokrotnie decydować o swoim ruchu, w zależności od otrzymanych kart, tych dostępnych dla wszystkich na stole oraz akcji przeciwników.

W zależności od sytuacji na stole będziesz miał do dyspozycji różne zagrania:

 • Spasuj
 • Czekaj
 • Sprawdź
 • Przebij do (kwotę możesz ustalić suwakiem)
 • All in

Dodatkowe opcje

Dodatkowe opcje - Texas Holdem

Poza opcjami aktywnej rozgrywki możesz także skorzystać z funkcji:

 • Rebuy
 • Odpocznij
 • Wstań od stołu
 • Dodaj Żetony

Czat i Lista graczy

Czat - Texas Holdem

Na Czacie widoczne są wiadomości pisane przez innych graczy oraz wiadomości systemowe. W zakładkach znajdziesz prywatne rozmowy z innymi graczami.

Używając zestawów ikonek, możesz zbudować własnego emotikona, który będzie widoczny dla innych graczy obecnych na Czacie.

Obok każdej wypowiedzi gracza znajduje się ikona szarej strzałki zmieniająca kolor na zielony po najechaniu na nią kursorem. Kliknięcie w ikonę otwiera menu kontekstowe, które umożliwia rozpoczęcie prywatnej rozmowy z wybranym graczem, dodanie go do własnej listy graczy ignorowanych lub obejrzenie jego mini-profilu.

Korzystając z Listy graczy uzyskasz informacje o:

Lista graczy - Texas Holdem
 • poziomie doświadczenia
 • statusie
 • narodowości oraz stanie konta wszystkich graczy przy stoliku (również obserwatorów)