marylka4242

 
Rejestracja: 2012-12-24
Panie prezydencie DAMY RADĘ
Punkty138Więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 62
Ostatnia gra
Mahjong

Mahjong

Mahjong
19 dni temu

Aktywność w grach

Mahjong

Mahjong

Gry UkończoneNajlepszy Wynik
128452016
Enter the temple
First hit
Mahjong addict
Mahjong addict
Mahjong addict

Prezenty

Prezentów: 222

Fotki

Coś o mnie

O mnie
życie kochanie trwa tyle co taniec
Zainteresowania
fandango z kastanietami i bolero
Ulubione filmy
Wykidajło
Ulubiona muzyka
https://youtu.be/R6Gw8TOxI4w
Bal to najdłuższy na jaki nas proszą,
nie grają na bis, chociaż żal,
zanim wiec serca upadłość ogłoszą
na bal, marsz na bal
Niech żyje bal!
Bo to życie to bal jest nad bale!
Niech żyje bal!
Drugi raz nie zaproszą nas wcale!
Ulubione książki
Byron
Co lubię
niech żyje bal i orkiestra gra i tańcz póki żyjesz i śmiej się do żony i pij zdrowie dam.
Czego nie lubię
Stowarzyszenie Polskich Energetyków bo wyłączą mi prąd w środku dnia
prosze nie odcinac mi pradu rachunki mam oplacone
nie lubię jak faceci wolą grac np Dota itp zamiast interesowac sie pieknymi mądrymi dziewczynami

Ostatnie wizyty

Ilość wizyt: 17984
1 godzin temu
4 godziny temu
5 godzin temu
5 godzin temu
7 godzin temu
7 godzin temu
12 godziny temu
14 godziny temu
15 godzin temu

Tablica

 • por favorr19 godzin temu
  https://www.youtube.com/watch?v=HHGrZpRUMYo
 • Stef19481 dzień temu
  Panu Radomirowi Szumełda serdeczne podziękowania za wspaniałą inicjatywę. Nie byłem tam by robić zdjęcia.. Byłem by oddać hołd człowiekowi którego szanowałem i czułem Jego szacunek. Dziękuję organizatorom .. i podziwiam ich pracę.
  https://youtu.be/kr66nTP6R44
 • Stef19481 dzień temu
  Ta piosenka stała się hymnem pękniętych serc Gdańszczan. Moje miasto, mój Prezydent ...
  https://youtu.be/heaN5UppMwo
 • marylka42421 dzień temu
  https://youtu.be/eQPH3iyNmuk
 • marylka42421 dzień temu
  Gdyby to jakiś muzułmanin zabił Adamowicza to oskarżeni o mord byliby wszyscy uchodzcy i emigranci z Bliskiego Wschodu Zrobił to polak Czyżby my wszyscy Polacy jesteśmy zamachowcami ? Czy powinni nam zakazać wjazdu do każdego państwa , bo możemy stwarzać potencjalne zagrożenie? Taki jest tok myślenia wszystkich którzy byli przeciwni przyjęcia uchodzców.
 • marylka42422 dni temu
  Matka zabójcy ostrzegała policje, ze jej syn chodzi z zamiarem zabicia polityka Prosiła aby go nie wypuszczać z więzienia
  Miasto otoczyło ją i całą rodzinę opieką psychologiczną i Wystosowalo apel aby swojej zlości nie kierowac ku tej rodzinie Oni są niewinni,
 • marylka42422 dni temu
  Jarosław Kaczyński, wicemarszałkowie PiS Beata Mazurek i Ryszard Terlecki zasiedli w ławach sejmowych chwilę po tym, jak Sejm uczcił pamięć zamordowanego Pawła Adamowicza. Tuż przed minutą ciszy Kaczyński i Mazurek byli już w sejmowych kuluarach. Z wejściem na salę czekali, aż Grzegorz Schetyna z PO zejdzie z mównicy. Weszli na salę sejmową dopiero po zakończeniu minuty ciszy i pożegnaniu zamordowanego Pawła Adamowicza.
 • Imperator2 dni temu
 • marylka42422 dni temu
  Nie można milczeć, kiedy są łamane prawa wolności dziennikarskiej. Dlatego radne i radni Wszystko dla Gdańska stają w obronie dwojga dziennikarzy Radio Gdańsk S.A., którzy, według doniesień, mają zostać zwolnieni ze stacji z powodów politycznych, a nie merytorycznych. Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta Gdańska zaapelowaliśmy o pluralizm i bezstronność mediów publicznych. Apel został przyjęty głosami koalicji Wszystko dla Gdańska i Platforma Obywatelska Pomorze - Koalicja Obywatelska. Trudno, żeby Rada Miasta milczała, gdy w Radiu Gdańsk trwają czystki polityczne. W skali kraju ponad tysiąc dziennikarzy zostało już zwolnionych. Uważam, że ta uchwała to dobry znak, że stajemy w obronie zwalnianych dziennikarzy. To czas odwagi. Paweł Adamowicz
 • marylka42422 dni temu
  Wojewódzki Sąd Administracyjny ⚖️ potwierdził, że Model na Rzecz Równego Traktowania może być w Gdańsku wdrażany. Tym samym sąd nie przychylił się do skargi wojewody pomorskiego, który chciał unieważnienia uchwały Rady Miasta wprowadzającej Model.

  Szczególnie cieszy, że sąd dostrzegł zaangażowanie gdańszczanek i gdańszczan w przygotowanie Modelu. Stwierdził, że Model stanowi "ogromną pracę zespołu i wskazuje słuszny cel czyli zwalczanie dyskryminacji”. WSA potwierdził, że ****iza potrzeb mieszkanek i mieszkańców w zakresie przeciwdziałania dyskryminacji została przeprowadzona zgodnie z prawem.

  Model wzbudził zastrzeżenia niektórych osób i organizacji, które złożyły do sądu cztery skargi. Jak dotychczas sąd odrzucił trzy z nich (czekamy na rozstrzygnięcie w czwartej sprawie). Zarzucano Modelowi m.in. niezgodność z Konstytucją RP, co nie znalazło potwierdzenia w postanowieniu sądu. I nic dziwnego, bowiem artykuł 32 Konstytucji mówiący o prawie wszystkich do równego traktowania był fundamentem naszych prac nad Modelem!

  Głównym celem Modelu jest przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na wiek, stan zdrowia, płeć, orientację ****ualną, pochodzenie, narodowość, stosunek do religii.

  Dzięki niemu chcemy budować Gdańsk przyjazny i bezpieczny, w którym każdy i każda czuje się dobrze. Paweł Adamowicz

Strony: 125