tman76

 
Rejestracja: 2020-04-14
Punkty104więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 96

tita 40

Jest coś co nas ,w pewien sposób łączy . To niechęć do PIS. Bardzo mi z tego powodu przykro, bo jesteś kre.tynem..


A ten znowu swoje !

Szczepcie się!Nie wiem skąd w ludziach bierze się wiara w teorie spiskowe.Pal licho,jeśli np. jest to tylko twierdzenie ,że ziemia jest płaska,gorzej i to znacznie,jeśli aktualnie funkcjonuje np."spisek covidowy".Wyznawcy tego spisku twierdzą m.in.,że szczepionka to "bliżej nieznany preparat" o nie ustalonym składzie.Uwaga: to że nie wiemy jak coś działa,bądz jak jest zbudowane,nie znaczy,że tego niema!Skład wszystkich szczepionek na covid jest znany ,podobnie jak znany jest ich sposób działania.Przed próbą tego zrozumienia,warto przypomnieć sobie budowę eugleny viridis ,czyli jak zbudowana jest komórka zwierzęca.Do tego podstawowa wiedza z zakresu genetyki i wszystko jest mniej-więcej zrozumiałe.Na świecie jest aktualnie ok. 38 milionów specjalistów od badań klinicznych i to ONI wystawiają świadectwo skuteczności szczepionek,a nie pani dentystka w współpracy z panem psychologiem.Choć to też lekarze(niech im pan Bóg wybaczy)! Ludzie nie potraficie wchłonąć przekazów medialnych i ich "obrobić intelektualnie"?Szukajcie autorytetów i słuchajcie co mówią!....-ech..


SZCZEPCIE SIĘ !

To jest ostatni moment , nawet jeśli jest trochę za póżno ! SZCZEPCIE SIĘ !!!


Rumunia jest nie winna!

Nie kontynuuje wczorajszego bloga ,zrobie to za parę godzin.
Niektórzy z Was ,a przyznam,że ja również (ale w porę się powstrzymałem) w odpowiedzi na szkalowanie Polski przez "gwiazdę tenisa" zaczeli komentować Rumunie i wytykać jej ( Rumunii) różne sprawy .To błąd ! Ten kraj nie jest temu winien ,że pojawiła się tu osoba podszywająca się pod Rumunkę. Tak więc,nie ma powodu ,aby szydzić z tego kraju i przypominać różne sprawy .Przynajmniej nie w kontekście opinii tego dziewczęcia...


co to jest normaność/

Co trochę pojawiają się blogi ,w których nawołuje się do jakiejś 'normalności",w których przebija tęsknota za dawnymi czasy,gdzie miejsce to bylo miejscem spotkań,pogawędek,czy wymianą żartów,lub prezentacją całkiem niezłych owoców zainteresowan,lub talentów tej małej społeczności. Owszem,zdarzały się trole ,ale były skutecznie eliminowane przez ostracyzm tej społeczności -lub....o,dziwo-dawały się oswoić i okazywały się całkiem fajnymi ludzmi. Wtedy to ,mniej więcej (na tyle i na ile, ktoś miał ochotę się odkryć)z grubsza wiadomo było co kto lubi i kim jest.
Teraz jest nieco inaczej i nie mam ochoty tego tłumaczyć:-że podział społeczeństwa,różnice polityczne różne takie ect.Bo kultura osobista , zwykła życzliwość dla innych,czy inne cnoty społeczne ,nawet niewieście, tu się powinny nie zmieniać. No ,chyba żeśmy wszyscy chamy! Jednak czasami się nie da być normalnym.Są granice chłamu ,dziwnych zachowań wynikających z infantylnej niedojrzałości,lekceważenia czytających ,lub czegoś, co jako nie- psycholog określić nie umiem .Dlatego mnie też dopada czasami głupawka i zaczynam zachowywać się dziwnie .JA SIĘ NIE TŁUMACZĘ! Uważam ,że tak właśnie trzeba,bo to jest może jeszcze nie potop,ale zalew głupoty na pewno. Ktoś powie ; ale weż przestań ,nie reaguj, nie odzywaj się ,nie bądż taki jak oni !- To wtedy ONI nas zjedzą.
Nie jest ,że kiedyś nie było przypadków , że np. jakieś dziewczę wklejało zdjęcie jakiejś modelki z tekstem: hej ! to Ja! Doradżcie mi czy mam te włosy przefarbować,czy tak jest dobrze ,lub jakiś chłoptaś uporczywie i wszędzie negował wszystko głupimi wpisami. Ale wtedy ,to było tak rzadkie ,że budziło ,co najwyżej śmiech.


-Nie z braku szacunku, ale braku czasu dokńcze jutro .
-bo taki ze mnie komputerowiec ,że zapisać gdzieś tego nie umiem ,a nie chcę żeby mi przepadło....